2737
2734
عنوان

از دست همسرم ناراحتم

270 بازدید | 26 پست

عقدیم، همسرم اهل رفت وآمد با دوستاشه، یکی از دوستاش که خانمش به من بی احترامی می کنه و وقتی میریم بیرون بجای اینکه کاپشن همسرخودش رو دستش بگیره،کاپشن همسر من رو میزاره رو پاش یا زیر دستش. بعد که از اون خانم ناراحت میشم، همسرم از اون طرفداری می کنه. مادر خودم و مادرشوهرم مدام دخالت می کنن. مادر شوهرم همش همسرم رو یاد میده. شوهرم اوایل عاطفی بود الان نه. دیگه خسته شدم از این زندگی

مردی ک طرف یکی دیگه رو بگیره کنسله..یعنی چی این مسخره بازیا مشکوکنا

نقاشی سیاه قلم میکشم هرکس خواست درخدمتم قیمتا  👈👈👈a4 ۴۰۰ ت   a3(دو برابر آ۴ هسش ۶۰۰ ت  a2(۴برابر آ۴) ۸۰۰ ت   نقاشی ها پرس میشه و تا ۱۰۰ سال دیگه هم خراب نمیشه
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
2740
اون زنه گوح خورده کاپشن شوهرتو ورمیداره مگ خودش بی صاحبه؟

شوهرش چیزی بهش نمیگه.چندروز پیشم رفتیم رستوران،شوهرش اشتباهی روبروی من نشست. چنان چشم قره ای به شوهرش رفت که همسرش گفت بله بله اشتباه نشستم و پاشد صندلیشو جابجا کرد. بعد همسرم میگه از نظرتو همه بدهستن باشه توخوبی

من هیچ وقت عقد و درک نکردم بابا زودتر برید سرخانه زندگیتون. چه ازدواجهایی که تو عقد به طلاق کشیده شد ...

الان اقا بره سر خونه زندگی اش دیگه کاپشن اش رو نمیدا اون خانمه؟

یا مادر و‌مادرشوهر دخالت نمیکنن؟

برداشت ات از این قضیه چی بود ک‌ربط دادی ب عقد؟

ساده لوح نباش🙄

شوهرش چیزی بهش نمیگه.چندروز پیشم رفتیم رستوران،شوهرش اشتباهی روبروی من نشست. چنان چشم قره ای به شوهر ...

اصن رابطه با دوست اشتباهه چقدر اززنش بدم اومد😐

حال هرشبمو توامضام مینویسم طبق حالم باهام حرف بزن  امروز باکمال تعجب خیلی مهربونم☺️😐
الان اقا بره سر خونه زندگی اش دیگه کاپشن اش رو نمیدا اون خانمه؟ یا مادر و‌مادرشوهر دخالت نمیکنن؟ ب ...

عزیز من. دوران عقد یعنی سردرگمی. طرف شوهرش ولی بیشتز وقتها پیشش نیست بابل مرد اگه خونه زندگی داشته باشه سربه راه تره. دخالت خانواده ها هم کمتره. 

2706