2737
2734

تاپیکای قبلم هست یک ساله عقدم ،خواهرشوهرم که زن داییمه براجهازش. هیچی نیاورد بااین که داییم خونه نوساز وتکمیل داشت وکللللی طلابراش خرید ،

ولی من نامزدم خونه نداره خرید طلام به اندازه بود نه زیاد ،بعد جهاز یخچال لباس شویی ظروف و..از بهترین مارک (اینم بگ شهرما جهاز ووسیله به عهده مردهست نه زن دختره چی بخادمیتونه بیاره )

الان خواهرشوهرم روز بعد یخچال تلوزیون خریدم آمد خونمون گفت باااید تلوزیون و.فرشم بخری برامون سرویس ناهارخوری چینیم بخری برامون و...سرخ کنم بخری برامون مثل فلانی که جهازش تکمیل باشه منو با بقیه مقایسه میکنه  الا خودش .

میگه مثل فلانی باید برامون جهاز بیاری کمکمون کنی تو کارا خونه رومرتب کنی ،

منم به شوهرم گفتم ،شوهرمم همون روز رفت خونش بهش گفت دیگه حق نداری چه خوب چه بد کاری به زنم داشته باشی و دخالت کنی ،بعدشم گفت آقا من راضیم هرجور که هست ،

تقریبا بهش اخطار داد ولی فک کنم من خیلی حساسم ازدلم نرفته وبازم دلم میخاد گلایه کنم چون رفتارای بد خواهرشوهرم هنوزم ادامه داره 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
2738