2737
2739
عنوان

توماشین شوهرم سیگار پیداکردم

374 بازدید | 58 پست

رفتم تومطب دکتر ۵دیقه بعداومد توی ماشینش عطرزده بود پرماشینش آدامس گذاشته وقتی خودش تنهامیره بیرون بعدکه میاد ادامس تودهانشه من به روش نیوردم بهش گفتم بریم هارد بخریم فیلم عروسیمون بیاریم بعد۲سال بیاریمش گفت نه دعواکرد باهام من بعدش سیگار توماشینش دیدم نمیخاستم به روش بیارم بهش گفتم به من که میرسی پول نداری  گفت غلط کن برات همه کارکردم گفتم توعرضه نداری بعداز۲سال فیلم عروسیت بیاری بهم فهش داد گفتم کثافت ازت متنفرم طلاقم بدهماشینو زد کنار دوتاسیلی محکم زد توی گوشم گفت بایدمثل مادرت آرزوهمه چیز داشته باشی فهش زشت به مادرم داد چنان محکم سیلی زد که نفسم بنداومد دست کردم توی صندلی سیگار پرت کردم توصورتش گفتم کثافت بی همه چیز سیگارمیکشی هرچی ریختم توی خودم کافیه گفت دلم میخاد اره میکشم بعدش گفت مال من نیست حالم بدشد درماشین بازکردم خودم انتخابم بیرون استفراغ کردم

اومد اب اورد صورتم شستم سوارماشین شدم گفتم دوساله دارم باهات زجرمیکشم دوسآله تویه اتاق خونه پدرت زندگی کردم هیچ نگفتم گفتم سخت نگیرم تابتونی خونه بخری حالا جوابش اینه 

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

نیاین بگین سیگار که چیزی نیست چرا اینقدر براتون عادی هست من پدرم رو اعتیاد خیلی حساسه روز خواستگاری شک داشت گفت من دخترم به ادم معتادنمیدم که بخدا زجر بکشه الان اگه بفهمه چی

2738

بدتر از سیگار

فحاشی و بد زبانی و کتمان کاری و توهین و دروغگوییشه 

سیوار چیز کوچیکیه در مقابل این صفاتش 

توصیه فققققط بچه دار نشو

اگه این جور اوایل زندگی هست، احتمال  طلاق بالاست

سیگار چیز خاصی نیست

با پول سیگار نمیشه خونه خرید

چرا قبول کردی تو یه اتاق زندگی کنی حالا دیگه خود کرده را تدبیر نیست

"کسی که بیش از حد فکر می کند، کسی است که بیش از حد هم عاشق می شود" و من این را احساس کردم 😍
ببخشید اما چرا اینقد عصبیی؟  توی نحوه نوشتنت هم عصبانیت موج میزد

از زندگی من خبرنداری که چی میکشم این فقط یکیشه من عروسی کردنم با دعوابوده خریدم بادعوابوده وام گرفتنش دعواش رو من بوده ملک خریدنش دعواش رو من بوده من هرچیزی به دست اوردم با عذاب بوده

ببخشید اما چرا اینقد عصبیی؟  توی نحوه نوشتنت هم عصبانیت موج میزد

خب حق داره

خودت اینجور شرایطی داشته باشی که با لبخند و جوک تمومش نمیکنی

شرایطش خیییییلی بحرانی و سخت و زجر اوره

2706