2737
2734

سلام 

شبتون بخیر خانوما 

من ۳ تا جاری دارم 

و دارم با جاری وسطیم میرم مسافرت

ولی خب با اینکه جاریم دختر خوبیه،  ما با هم مثل زمین و اسمونیم یعنی تو هر زمینه ای که بگی بر عکس همیم و اصلا اشتراک فکری و اخلاقی نداریم

ولی چون یه جورایی ما دعوت کننده ایم؛

واسه همین خیلی برام مهمه چیزی نشه که جاریم ناراحت شه

( چون همسرم مسافرتاش با خانواده ی منه ، خواستم اینبار با برادرش باشه و خیلی اصرار کردم تا جاریم و برادر شوهرم اومدن باهامون مسافرت )

یکم از تجربه ها و خاطره هاتون تعریف میکنین 

مثلا یه خانومی تو نینی سایت گفت جاریم تو مسافرت اتاق خواب رو واسه خودش و شوهرش برداشت و باعث دلخوری شده بود

من از همین اول بهش گفتم شما تو اتاق بخوابین که راحت باشین من توی حال راحتم ( واقعا هم اون خیلی مذهبی سفت و سخت و حساسه روی یسری مسائل ولی من راحتم با خانواده شوهرم چون من ۷ ساله ازدواج کردم و جاریم یک ساله)

بازم اگه جاری هاتون باعث ناراحتیتون تو سفر شدن ، بگین که من سهوا اون رفتارارو تکرار نکنم 

چون واقعا برام مهمه وقتی ما دعوت کننده ایم ناراحتش نکنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من هیچ وقت سفر دسته جمعی دوس ندارم 

دوبار رفتم هر سه بارشم کوفتم شده

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️

کاری نکن که باعث حسادت جاریت بشه

من عید رفتم مسافرت فقط یه شب بازار درگهان با جاریم بودم

همچنان داستان‌ها ادامه داره

اونا جدا رفتن البته

باهم نبودیم

Afsaneh_67 هستم…..هرکسی با من مشکل داره،مشکل گشا ابوالفضل😂
2740

من  رفتم  مشکلی  نداشتم فقط بچه  هامون  سازگاری  نداشتن  و  اعصابم  بهم  میریخت یعنی بچه  های اون  بزرگتر بودن  مثلا  ۱۲  ۱۳ ساله  بچه من  سه  ساله بود بعد گریه شو  در میاورون و میترسوندنش  وگرنه  رفتار جاریم خوب بود  و من  تصمیم  گرفتم  با کسی  نرم 

بگم اشتباه کردی اصرار کردی برا مسافرت 

ناراحت میشی؟

فاز مهر طلبا بر ندار تو مسافرت ...   زیادی احترام نمایشی نذار 

اینجوری شاید ب اونا خوش بگذره .‌. ولی بدترین مسافرتت خودت میشه

زخمی ب قلبمه ، ک خدا هم بغلم کنه ، خوب نمیشه، (۱۴۰۳/۱/۲۹)  خدایا اشتباه کردم ... بغلم کن  آروم شم.....
من هیچ وقت سفر دسته جمعی دوس ندارم  دوبار رفتم هر سه بارشم کوفتم شده

اگه اون جمع جمع دوستانه باشن و پایه باشن، خیلیی خوش میگذره که 

معمولا ولی خانوادگی ها نه انچنان 

اگه اون جمع جمع دوستانه باشن و پایه باشن، خیلیی خوش میگذره که  معمولا ولی خانوادگی ها نه انچنا ...

نه من اصلا علاقه ندارم دونفری یه دنیای دیگه ای داره

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️
چرا مگه چی میتونه بشه تو یه خرید کردن ؟

چون من زیاد خرید کردم اون شوهرش بهش پول نمیداد زیاد

از اینکه کالاهای همسرم دستم بود

از اینکه شوهرم میگفت اینو بخر اونو بخر

خلاصه حالم گرفته شده

همچنان با شوهره دعوا داره

Afsaneh_67 هستم…..هرکسی با من مشکل داره،مشکل گشا ابوالفضل😂
2706