2733
2739

البته آزمایشی می یاره ببینه میتونیم یا نه، چون من یه کمم میترسم از حیوونا ولی بخاطر دخترم می یاره عاشق حیوونه دخترم. میشه تجربیاتتونو درباره نگهداریش بگین؟ غذا و... 

گوه میزنه به خونه زندگیت

موهاش هممممه جا میریزه دستشوییش هم بو میده خیلی مدام باید زیرشو تمیز کنی

فقط 22 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همینجوریش یه شهر بام بَده..تو سمت من باش عذابم نده💔🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶      یکروز بالاخره آخرین کسی که تو رو میشناسه میمیره! و خاطرت برای همیشه فراموش میشه....! پس از زندگیت لذت ببر❣️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من یه مدت اوردم ماده ها بوی بدی میدن دائم هن جیش می‌کرد هی باید میشستم ردش کردم رفت خیلی اذیت شدم 

این قدر نگوییم باید به عقاید هم احترام بگذاریم    آنچه قابل احترام است حقایق است نه عقاید...!!   هیچ عقیده ای محترم ومقدس نیست    زیرا می‌تواند ریشه در جهل وخرافه ودروغ داشته باشد...میتواند گفتمانی از داعش یا شری سازمان یافته باشد...احترام به بسیاری از عقاید می‌تواند توهین آشکار به شعور خودمان باشد...!
2728
2738
گوه میزنه به خونه زندگیت موهاش هممممه جا میریزه دستشوییش هم بو میده خیلی مدام باید زیرشو تمیز کنی

شوهرم میگه اگه قرار شد نگه داریم تو حیاط نگهش داریم تو یه لونه ای و اصلا هم کسی بغلش نکنه. 

خیلی بو بدی میده نیاری بهتره خونه بو تویله میده

میشه یه صلوات مهمونم کنین خیلی زندگی پر مشکلی دارم 😔🐾همه دوست نی نی سایتی دارن همه جا ام دیگه رو تگ میکنن چرا من پس ندارم   
من یه مدت اوردم ماده ها بوی بدی میدن دائم هن جیش می‌کرد هی باید میشستم ردش کردم رفت خیلی اذیت شدم&nb ...

شوهرم میگه اگه قرار شد نگه داریم تو حیاط نگهش داریم تو یه لونه ای و اصلا هم کسی بغلش نکنه

یونجه بهترین غذا براش یعنی سفت ک هست برای دندون جلوییش بهتر .خیلی جیش میکنن یاد نگیره خونه رو ب گند میکش .خوشگل دوست داشتنی اما خب حیوون دردسر داره خیلی اهل جویدن   .ما داشتیم پتو سوراخ کرد روتختی پاره کرد موکت رو کلا جوید سیم لباسشویی سیم شارژر همه رو ناکار کرد

من دارم پارسال اردیبهشت اوردمش خیلی کوچولوبود برای ادرار میرفت رو سرامیک واکثرا اون نقطه ادرار میکرد ی مدت ک گذشت دیدم داره مبل‌رو میجوه دمپایی روفرشیمم جویده بود😅الان گذاشتمش حیاط مامانم 

2706