2737
2739
عنوان

حالم از خودم بهم میخوره💔

267 بازدید | 17 پست

کنکور خراب کردم شاید خیلی تلاش نکردم ولی جواب اون تلاشی ک کردم هم نگرفتم جواب اون استرسا بی خوابیا به هر دری زدنا خیلی حالم بده از خودم بدم میاد از دیروز حتی بدم میاد جلو آینه برم به جایی رسیدم میگم تو لیاقت زنده بودنو نداری چقدر من بی عرضم جواب خانوادمو چی بدم😭😭😭😭😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740
حالا خوبه کنکور تیر رو ندادی جای این افکار به درد نخور برای تیر تلاش کن نشد هم فدای سرت می‌ره برای س ...

فک کنم فرهنگیان میخاسته 

ما پادشاه را کشتیم، سعی کردیم دنیا را تغییر بدهیم. حالا تنها چیزی که گیرمان آمده، یک پادشاه جدید است که از قبلی بهتر نیست.اینجا سرزمینی ست که برای آزادی جنگیدیم ولی حالا برای نان می جنگیم. نکته عدالت این است :" همه وقتی برابر میشوند که مرده اند"    ویکتور هوگو، بینوایان

بیخیال انگار دنیا به آخر رسیده.... اگه فکر میکنی می تونستی قبول بشی و کم کاری کردی بعد بگو حالم از خودم بهم میخوره

وقتی تلاشتو کردی و نشد اونی که میخواستی فدای یه تاره موت ...

حرص الکی نخور وقت داری 

حالا خوبه کنکور تیر رو ندادی جای این افکار به درد نخور برای تیر تلاش کن نشد هم فدای سرت می‌ره برای س ...

من سال بعد نمیتونم چون باید یازدهم ترمیم کنم و دردسر داره نتیجه بدتر میشه تو این دوماهم تهش چبکار کنم هیچی نمیشه🥲💔

کنکور اردیبهشت 

متاسفانه اسون بوده 

و خب راستش هیچکس قرار نیس رتبه بیاره (سطح تراز کمتره)

معمولا همیشه کنکور تیر یه لول سخت تره 

پس میشه گفت کنکور اصلی تیر هست 

اگه هدفت فرهنگیان نبوده خودتو نباز

ما پادشاه را کشتیم، سعی کردیم دنیا را تغییر بدهیم. حالا تنها چیزی که گیرمان آمده، یک پادشاه جدید است که از قبلی بهتر نیست.اینجا سرزمینی ست که برای آزادی جنگیدیم ولی حالا برای نان می جنگیم. نکته عدالت این است :" همه وقتی برابر میشوند که مرده اند"    ویکتور هوگو، بینوایان
2706