2737
2734
عنوان

پلاکت خون پایین و بارداری

58 بازدید | 10 پست

من تو بارداری مشکلی نداشتم زایمانم طبیعی بود اما یعدش فوری بیهوش شدم...فک کن بعدو دو شب فهمیدن من پلاکتم پایین و ۲کیسه خون اکی شدم...

بعد ۵سال ازمایش دادم پلاکتم ۱۰۰۰۰۰۰بود دوباره تکرار گردم شد ۲۰۰۰۰۰۰...الان پام کبود شده...وقت دکتر خون گرفتم.

دوست داشتم برای بچه دوم اقدام کنم اما میترسم مشکلی پیش بیاد الانم شک کردم میگم نکنه به دخترم منتقل کرده باشم....

پلاکتت چندبود؟ به عدد یک میلیون نوشتی

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

یکی از اقوام ما یدونه پسر داشت بعد دلش یه بچه دیگ میخاست دکتر بهش گفته بود پلاکت خونت پایینه اگ باردار بشی جون خودت و بچت درخطره این وسط یکتون از بین میرید 

اول بچش تو  8ماهگی سقط شد بعد خودش ب رحمت خدا رفت بعد دوسه روز 

خیلی خطرناکه لطفا با پزشکت درمیون بزار..

از کجا فهمیی ب بچت منتقل نشده؟؟ منم دلم شور میزنه

مشکل پلاکت ویروسی نیست که منتقل بشه عزیزم خیالت راحت

الان چندسال از زایمانت میگذره

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
2738
ای داد خدا رحمتش کنه از متخصص خون وقت گرفتم

ممنون ب حرف دکتر گوش نکرده بود گفته بود خدا نمیزاره اتفاقی بیوفته این حرفا بعد باردار شد ماهای اخر هم جون خودش هم بچش از بین رفت متاسفانه 

حتما چندتا پزشک برو مطمن شو بعد اقدام کن .