2737
2734
عنوان

بهترین چله برای ازدواج؟

148 بازدید | 14 پست

چیست

که نتیجه‌ گرفتید ازش

🦋💕اینجا دفتر خاطرات و دفتر برنامه ریزی آینده منه،پس دوست عزیز با عقده ای بازی انرژی منفی برام نزار                              رو حرفا و تاپیک ها حساب باز نکن✋❌ به پیر به پیغمبر دست دونفره

چند سالته؟ 

چرا اینقققدر زیاد شده که دخترا میخوان عروس بشن 

ایا بختشون بسته ست؟ 

میل جنسیشون بالاست؟ 

سنشون رفته بالا؟ 

اپشن زیبایی و ثروت ندارن؟ 

علت چیه واقعا

خیییلی تاپیک میبینم

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

بهترین چله ، چله رهایی،  من بسکه چله گرفتم ، چله افتاد بهم ،  اونی کهدقسمت آدم باشه ، با ...

یعنی چی چله افتاد بهتون؟🤔

چون خدا دوستت دارد، از تو دور میکند کسی را که دوستت ندارد...💙
2742

تقریبا هر شب از این مدلا تاپیکا میبینم همین الان یکیش تو پربازدید هاس

خدایاااااا خودت برای همه جووونا بساز همه خوشبخت شن الهی امین

ولی جدی جریان چیه یعنی امار ازدواج پایین اومده

صلوات هدیه به شهدا عزیزم و ازشون بخاه دعات کنن

دوستان جمع بشین تا یک قضیه رو بگم بهتون 🙏🏻

بگو

کاربری جدید نیستم کاربری قبلیم ترکید . هیچ وقت حلال نمیکنم اون شخص که منو بخاطر اینکه حاجت نگرفت تهمت زد ترکوند هیچ وقت هیچ وقت هیچ وقت. عاشقتونم  . بابام به رحمت خدا رفته. کاش زنده بود. لطفا برای ازدواجم دعا کن
2740
دوستان جمع بشین تا یک قضیه رو بگم بهتون 🙏🏻

بگید

⚘به حضرت زهرا(س) قَسَمِت میدم صلوات برام بفرست به حاجتم برسم  اگه فرستادی  خدا حاجت روات کنه ⚘ اگه راهی واسه حاجت روایی داری و خودت امتحانش کردی حتما تو یکی از تاپیکام برام بنویس  دعات میکنم 

برا دوستم یک خواستگار رفته، طرف زن داشته ، به دوستم گفته ، من از خانوم اجازه گرفتم و رضایت دارم ، سه تا بچه هم دارم ، 

خانوم ش سید بوده، 

به خانوم ش گفته : تعداد خانومای دهه ۶۰ تو جامعه خیلی بالاس، شوهرم کمه ، ما باید کاری کنیم ، 

کمکی کنیم ، خود آقا هم به ظاهر مذهبی بوده.

گفته من هدفم تعداد بچه های بالاس ، کمک به یکی که ازدواج کنه .

چند سالته؟  چرا اینقققدر زیاد شده که دخترا میخوان عروس بشن  ایا بختشون بسته ست؟  م ...

۲۱

🦋💕اینجا دفتر خاطرات و دفتر برنامه ریزی آینده منه،پس دوست عزیز با عقده ای بازی انرژی منفی برام نزار                              رو حرفا و تاپیک ها حساب باز نکن✋❌ به پیر به پیغمبر دست دونفره
برا دوستم یک خواستگار رفته، طرف زن داشته ، به دوستم گفته ، من از خانوم اجازه گرفتم و رضایت دارم ، سه ...

وای چ سمی

چند سالته؟  چرا اینقققدر زیاد شده که دخترا میخوان عروس بشن  ایا بختشون بسته ست؟  م ...

عزیزم حرف مردم تنهایی میل جنسی......دوست من برا شوهر له له میزنن مجردارو که میبینم وای نکنیا خر نشیا بعد خودش به پشهام دخیل بسته بود شوهر کنه

چه عججججوللللل

نیاز جنسی خانواده سخت گیر تنهایی زیاد و...

2706