2733
2734

۲ماهم داره میشه ولی ازشدت ناراحتی و عصبانیت حس میکنم به مغز و قلبم فشار بدی وارد میشه ک هرآن پریود شم ....... بیشترم به خاطر بچه اولمه ک ۴سالشه و شاهد دعوا منو   سرزنش نکنید دوستان منم مثل همه زنا سوختم و ساختم 

من نمیزارم بچم بفهمه ولی باباش خیلی بد ۱درصد یه بار به این موضوع فکر نکرد ک بچمون میترسه و تا اخرین لحظه ک جووون داره بامن دهن ب دهن میشه قبلا کوتاه میومدم اما فک میکنم پیش خودش میگه من بردم حق بامن واسه همین دووم نمیارم و ازحقم دفاع میکنم امشب بچم یه جوری ترسید سیاه شد من هنوزم قلبم داره تیرمیکشه واسه اون لحظه اما شوهرم بی هیال رفته تو گوشی ..... اشتباه کردم ک بچه اوردم انقدر اینو گفتم ک از خشم خدا میترسم و از من بگیرشون ک امیدوارم این اتفاق نیفته و چیزیشون نشه فقط معجزه بشه این شوهر من ادم بشه  ک نمیشه 

چیکار کنم ک بتونم یه بار فقط یه بار سر حرفم بموتم  و باهاش سنگین باشم ک قدرمو بدونه چیکار کنم همیشه دومین روز وا دادم و باهاش صحبت کردم ۹۹ درصد بخاطر بچم باز گذشت کردم ک نفهمه ماقهریم

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
2740

محبت رو زیاد کنید من ادم شعاری نیستم

ولی واقعا از محبت نتیجه میبینم و خودمم بیشتر کیف میکنم

و سعی میکنم جوری نشه کع بحثی پیش بیاد

فقط 20 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میدونی؟خیلی نگرانم:)حالا نوبت منه ازتون بخوام واسه سلامتی تو دلیم صلوات بفرستید💙
چی شد از بابای ظالم تصمیم ب بچه دوم گرفتی عزیز جان

از همون اولم میدونستم کارم اشتباه واسه همینه همه بهم میگن ناشکری نکن نکن ولی نمیدوووونن چه خبره همش به اجبار شد 

عزیزم‌کاش قبل بارداری ب اخلاق شوهرت فک میکردی،حالام ک دیگه کار از کار گذشته،حداقل بشین با شوهرت حرف بزن یا خودت و بچت با چیزی مشغول کن ک زیاد ب حرفاش گوش ندین،اون دوتا طفل معصوم چ گناهی دارن اخه

فعلا یه مدت باهاش سرسنگین باش سعی کن زیاد باهاش بحث نکنی سر به سر هم نذارید بلاخره یکی باید کوتاه بیاد 

ولی در کل سعی کنی کاری کنی جای بحث نمونه 

فقط خداااا     آقایون درخواست دوستی ندیدن لطفااا 
2706