2733
2734
عنوان

اقدامی ها بیایین دورهم باشیم🤰🏻🥺

| مشاهده متن کامل بحث + 1389 بازدید | 110 پست
بعد یک سال باید حتما بری عزیزم دکتر شاید تنبلی داری قرص بهت بده ایشالله زود جواب بگیری

بله تنبلی دارم متاسفانه قرص هم چند ماه استفاده کردم ولی هیچی ب هیچی الان فقط قرص هورمونی میخورم تا سر وقت پری بشم و امیدم ب خداست...

بد نگوییم به مهتاب اگر تب داریم🦄🌌..  یعنی میشه منم ی روزی تاپیک بارداری بزنم😔 بگم خدایا شکرت منم مامان شدم ،بگم ویار دارم حالم بده،بگم امروز تکون خوردناشو حس کردم،بگم شبا اذیتم خوابم نمیبره،بگم منتظر به دنیا اومدنشم...بگم شبا تا صبح گریه میکنه خواب ندارم...اگه امضام رو خوندی برای حاجتم ی صلوات میفرستی😉

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

به نام خدا 

مریم هستم

یک عدد اقدامی 

از اسفندماه آزادگذاشتم

این ماه دومم هس ک منتظرم

هیچ دارویی نمیخورم

دارو بخورم شوهرم استرس میگیرتش

یکمی سوسل و استرسیه

مَن سِپُردَم بِه خودَش،هَرچِه خُــ❤ــدا میخواهَد...
2740
متولد ۸۰ هستی؟؟؟ چه ازمایشایی انجام دادی

بله ازمایشات قبل بارداری زیاد بودن یادم نیس

واسه خوشبختیمون ی صلوات مهمونم کنید 💚کاربری سوممه به لطف نی نی یار جونا😁مربی آینده باشگاه بدنسازی 💪.  قلب من به عشق پرسپولیسم میتپد❤️#تا ابد قرمزززز💪❤️
سلام من ۴ماه اقدامم یکمی تنبدلی تخمدان داشتم الان قرص مصرف میکنم الان ۱۰روز پریود نشدم تست هم دادم م ...

انشااله که بارداربشی عزیزم استرس بدترین چیزه اصلا استرس نده ب خودت

واسه خوشبختیمون ی صلوات مهمونم کنید 💚کاربری سوممه به لطف نی نی یار جونا😁مربی آینده باشگاه بدنسازی 💪.  قلب من به عشق پرسپولیسم میتپد❤️#تا ابد قرمزززز💪❤️
اصلا استرس نداشته باش اول می‌رفت چکاپ میکردی بعد اقدام میکردی 

چکاپ شدم عزیزم

علت اينكه هنوز باردار نشدين چي هست؟؟من همسرم واريكوسل داره عمل كرد الان سه ماه گذشته هنوز خبري نيست

تنبلی تخمدان دارم .کیست دارم .بعداینکه ضخامت اندومترم ۵هست.نمدونم کلی داروخوردم دیگه هیچ نمدونم چی بخورم اندومترم بالابره

من كه يك سال و نيمه اقدامم  ان شاءالله با با اولين اقدام باردار بشي

دکتر رفتین ازمایشات لازم دادین ؟؟؟

عزیزم از ژل رویال حتما استفاده کن معجزه میکنه تقویت اسپرم و تخمدان هست

2706