2733
2734
عنوان

قراره با عممم جاری بشمممممم کمک

939 بازدید | 40 پست

سلام 

برادر شوهر عممم(اسم مستعار امید باشه) خواستگارمه برای اشنایی بیشتر باهم در ارتباطیم خود پسر خواست ک عممم ندونه درحال حاضر فقط خانواده ی خودم میدونن 

خلاصه بخاطره ی سری مسائل کاری امید شبا برای خواب میره خونه عمم(مادر پدرش ی شهر خیلی دورن و اینم برای کار تو شهر عمم هستن اینم بگم ک عمم بخاطر منفعت خودش نمیذاره ی خونه ی جدا بگیره همه ی خرجو خوراک خونه روهم همین امید میده) 

ما الان تقریبا ی دو هفته ای میشه ک باهم درارتباطیم 

عممم انقدر فضوله و بهش فشار اومده ک دیروز زنگ زده به من ک نکنه دوست دختر پنهانیه امید تویی! 

گفتم ن والا من خبری ندارم دقیقا بعد اینکه من قطع کردم 

برداشته به دختر فامیل شوهرش پیام داده ک امید گفته با تو رابطه دارع! این دختره هم زنگ زد  به امید هرچی از دهتش دراومد بار این بدبخت کرده 

الانم عمم دیده هوا پسه خودشو زده به غشو ضعف تو بیمارستاننن 

واقعا موندم چی بگم 

شما باشین چیکار میکنین؟! 

اینم بگم امید ی خونه مجردی گرفتع واسه خودش اما به زورو عشو ضعفو اینا مجبورش کردن پسش بده تا زنگ زده به مادرشوهرش ک پسرت با ابن کارش داره ابرومو میبره😐😐😐

از تاریخ 15/2/1403 کاربری دست دو نفره 🙏🏻 دست منو و یکی از دوستای نی نی سایتیم ک فعلا تا ی مدت باهم شریکیم ❤❤❤

عمه ای که بخاد جاری بشه 

تصورشم وحشتناکه😂😂😂😂

💚میشه لطفا اگه امضامو میبینید  برام دعا کنید💚 برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان دعا کنید یه صلوات هم برای اقا بفرستید💚(اگه زحمت نمیشه برا حاجتام یه حمدم به نیت من  تقدیم اقا امام زمان کنید)بعدش دعا کنید که مادرو پدرم سلامت وسالم باشن سایشون همیشه بالا سرم باشه هیچچچ بیماری و دردو مشکلی نداشته باشن بلا و بیماری ازشون دور باشه و همیشه شادو خوشبخت کنار هم زندگی کنیم💚برای اینکه پزشکی قبولشم هم دعا کنید💚 بهم بگین منم براتون حمد میخونم💚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

وا دیده بودیم مامانا برای پسرشون غش و ضعف برن ک خونه جدا نگیره اما این دیگه نوبره

یک عددenfpهستم ❤ از سال 97 عضوم تروخدا این یکی کاربری رو نترکونید💚خدایا بابت همه چی ازت ممنونم به دل هممون آرامش و صمیمیت و محبت بده که این روزا همه از سنگن... 💛
عمه ای که بخاد جاری بشه   تصورشم وحشتناکه😂😂😂😂

حالا تاپیکو بخون الان بیمارستانه 

از تاریخ 15/2/1403 کاربری دست دو نفره 🙏🏻 دست منو و یکی از دوستای نی نی سایتیم ک فعلا تا ی مدت باهم شریکیم ❤❤❤
2740

ترکیب جاری و عمه=سم

دخترم دوستت دارم مامانی👧💋                                                                      ♥من حسابم ز همه مردم این شهر جداست... من‌ امیدم‌ به‌ خدا‌ و‌بعد‌ خدا‌هم‌ به‌ خداست!🙂️ 
نمیترسی عمه ات هم عمه باشه هم جاریتتتتتتتتتتتتتتت

راستی هم‌زن عموی بچه هاشش😂😂😂😘

💚میشه لطفا اگه امضامو میبینید  برام دعا کنید💚 برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان دعا کنید یه صلوات هم برای اقا بفرستید💚(اگه زحمت نمیشه برا حاجتام یه حمدم به نیت من  تقدیم اقا امام زمان کنید)بعدش دعا کنید که مادرو پدرم سلامت وسالم باشن سایشون همیشه بالا سرم باشه هیچچچ بیماری و دردو مشکلی نداشته باشن بلا و بیماری ازشون دور باشه و همیشه شادو خوشبخت کنار هم زندگی کنیم💚برای اینکه پزشکی قبولشم هم دعا کنید💚 بهم بگین منم براتون حمد میخونم💚
عمه ای که بخاد جاری بشه   تصورشم وحشتناکه😂😂😂😂

واسه امضات حمد و صلوات خوندم 

💚تاپیک صلوات به نیت سلامتی امام زمان شنیدم امام رضا مریضارو شفا میده💚شنیدم پنجره فولاد رضا برات کربلا میده💚 شنیدم که ضامن آهو شدی امام رضا💚میشه ضامن منم بشی پیش خدا💚 شنیدم هرکی بره زیارت امام رضابرادیدنش میاد سه جا غریب الغربا💚برا بار اولی سر پل صراط میاد💚دومی وقتیه که نامه ی تو برات میاد💚بار سوم که میخاد آقا به دادت برسه💚وقتی که ملک میاد تا به حسابت برسه💚من قیزیمادونیایام😍قیزیم منه دونیا دی😍الله بیزی آییرما😍بو قیز منه سودا دی😍من تورک قیزام آسانا😍منیم آنام زهرا دی😍عشقی منه اورگددی😍قلبیم اونا شیدا دی😍♥ آبجی سادات خودمی💚khoday_mer3p 💚با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.brave 
حالا تاپیکو بخون الان بیمارستانه 

بیچارت میکنه پس

لایک نکن گلم⛔️❤️🙂ان  شاالله از مطالب‌تاپیک هام استفاده کنیدوبه دردتون بخوره بجاش  صلوات ‌یادت نره ها(⁠◠⁠‿⁠◕⁠)⁩درخواست دوستی هم قبول نمی کنم ....♡وقتی‌ بدنیا‌ اومدی،تو‌ گریه کردی؛بقیه خندیدن!حالا‌ یجوری زندگی‌کن.. که‌ موقع‌ مرگت‌، همه گریه‌ کنن‌ تو بخندی..♡
2706