2733
2734

تزریق ژل در ابعاد مختلف

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

دیگه حالم از غیر معمولی به هم میخوره

من دهن ندارم 😢                                                                                                  چون سرویس شده برای نام کاربریم 🙃😂خیلیا می‌پرسن چرا اسم کاربریت اینه یک چون میخواستم یه چیزی باشه که وقتی نگاش می‌کنی یکم بخندی حتی در حد یه لبخند ساده و دو یکی کنارم بود و💨منم از اون الهام گرفتم ❤️ میشه برای حاجم یه صلوات بفرستی🌟
2742

معمول یعنی چیزی که ازش زیاد هست 

فکر میکنی از قیافه تو چند تا هست که بهش میگی معمولی؟

سلاااامممم من عاشق دایناسورام 😁🦖🦖🦖🦖 میدونستین تیرکس میتونه تو یه بار بلع ۲۰۰ کیلوگرم گوشت رو بخوره؟ یعنی من و همه خانوادم باهم 🥴🥴💀☠🤯🤯 لطفا با دایناسورا مهربون باشید😇😇❤
2740
مصنوعی میشم

پس بپذیر همینی که هستیو

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 

خیلی خوشگلی واقعا

سلاااامممم من عاشق دایناسورام 😁🦖🦖🦖🦖 میدونستین تیرکس میتونه تو یه بار بلع ۲۰۰ کیلوگرم گوشت رو بخوره؟ یعنی من و همه خانوادم باهم 🥴🥴💀☠🤯🤯 لطفا با دایناسورا مهربون باشید😇😇❤
2706