2737
2739

دلم میخواد بدونم بهش میرسم یا نه

حداقل اگه نمیرسم بیخیالش شم یا اگه میرسم امیدوار باشم

واقعا هیچ راهی نیست؟ 

کاربری متعلق به دونفر است

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من استخاره گرفتم نه اومد شد همون نه  الکی چند ماه خودمو اذیت کردم  استخاره آنلاین بگیر ا ...

آخه استخاره که برای پیش بینی آینده نیست

برای وقتیه که میخوای تصمیم بگیری

خدایا در راه رسیدن به آنچه برایم مقدر نکرده ای خسته ام مکن 

کاش میشد فهمید ، هیچی معلوم نیست هیچی 

شبی زیر باران برقصان مرا ، میان خیابان برقصان مرا ، میان ترافیک و دود و مه نفس گیر تهران برقصان مرا
2740
مگه نمیگی  بیخیالش بشی یا نه ؟

انجام دادم این آیه اومد و گفت بسیار خوبه، ای کاش واقعا همینطور باشه🥺

وَ بَشِّرِ الَّذِينَ آمَنُوا وَ عَمِلُوا الصَّالِحاتِ أَنَّ لَهُمْ جَنَّاتٍ تَجْرِي مِنْ تَحْتِهَا الْأَنْهارُ كُلَّما رُزِقُوا مِنْها مِنْ ثَمَرَةٍ رِزْقاً قالُوا هذَا الَّذِي رُزِقْنا مِنْ قَبْلُ وَ أُتُوا بِهِ مُتَشابِهاً وَ لَهُمْ فِيها أَزْواجٌ مُطَهَّرَةٌ وَ هُمْ فِيها خالِدُونَ‌

وكسانى را كه ايمان آورده وكارهاى شايسته انجام داده‌اند، مژده بده كه برايشان باغهايى است كه نهرها از پاى (درختان) آن جارى است، هرگاه ميوه‌اى از آن (باغها) به آنان روزى شود، گويند: اين همان است كه قبلًا نيز روزى ما بوده، در حالى كه همانند آن نعمت‌ها به ايشان داده شده است (نه خود آنها) و براى آنان در بهشت همسرانى پاك و پاكيزه است و در آنجا جاودانه‌اند.