2733
2734

عزیزم توی ازدواج هیچی  نیست هیچی هیچی باورکن جز بدبختی چیزی نداره جز دردسر جز قسط جر وام چز استرس جز خانواده شوهر و ظلم هاشون بخصوص اگه توی خانواده ای بدی که فرق میزارن بین بچه ها بخصوص اگه شوهرت با بقیه اعضا خانواده فرق داشته باشه و از اونا پایین تر باشه از نظر مالی یا اگه شوهرت عصبی باشه یا بد دهن یا مثلآ شکاک بد دل فکر کردی ازدواج واقعا خوبه همیشه حالا اینه رو که گفتم کوچکنرین مشکلات بود وای به حال اونا که شوهرشون خسیس باشه یا خرراب

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
2740

چون خانمها حسودن شدیدا 

هیچ وقت در حقیقت  و در جامعه واقعی بین فک و فامیلا 

نمیگن از مشکلات بدبختی ها شون .‌

فقط  یه لباس پلو میپوشن و همشم هر هر کرکر .که ما خوشبختیم خوشیم پولداریم فلانیم 

همش ظاهر همش 

...

کرونا. قبل اومدن این ویروس کرونا سرما میخوردم در حد فجیع. اما با یه امپول ساده  خوب خوب میشدم . از وقتی کرونا اومد و گرفتم   هیچ امپول و دارو و سرم و دمنوش ها و.... اثر ندارن . هیچی واقعا . ۱۰بار دکتر میرم هیچی به هیچی . بعد یه عده میگن کرونا وجود نداره. خوبه که  قبل کرونا  سرما خوردگی های شدید داشتم وبا یه امپول خوب میشدم وگرنه مگه میشد قانعشون کرد کرونا وجود داره . 
اره ازدواج بده  اما همه ما حاصل ازدواجیم و این بقا و بشریت ادامه داره  چه بخوای چه نخوای

من با همین بقا مخالفم

💜💜سر کلاس استاد گفت: پشت یک مرد موفق یک زن بوده..یکی پرسید:پشت یک زن درمانده و بی پناه چه کسی بوده؟ ــــ استاد به بهانه ای کلاس را ترک کرد! اما همه جوابش را می دانستیم:  ««یک نامرد»» 🙃
2706