2737
2739
عنوان

سخت ترین سن بچه داری نوزادیشه؟

227 بازدید | 38 پست

از وقتی بدنیا میاد کدوم تایمش از همه سختترع چرا؟

میشه برای سلامتی تودلیم یه صلوات بفرستی؟😻پسر خوشگلم مامانی منتظرته هرچی زودتر بیای تو بغلم😍🤱پسرم بالاخره اومد تو بغلم🥰ایشالا خدا همیشه پشت پناهش باشه❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

نوزادی تا 3،4 سالگی 

نوجوانی و برهه ای که بخواد ازدواج کنه 

انقدری که ترقوه ؛ رگ ؛ ته ریش ؛ سینه ؛ باسن ؛             چال لپ ؛ گودی کمر ؛                                               و بقیه پستی بلندی های بدنمون طرفدار داره،            عقاید و اخلاق و خط فکریمون طرفدار نداره!                  توعصر حاضر حتما باید یه چیزیت زده باشه بیرون       یارفته باشه تو                                                        تاشایسته بشی 
2738

معلومه

مدرسه

وای فکرشم وحشتناکه هرروز صبح زود بیدار شی بچتو راهی کنی

هیچ چیز ازهیچکس بعید نیستتو زندگیتون به هیچکس اعتماد نکنید... اینطوری همیشه شما برنده ایدرازتون رو به هیچکس نگین چون وقتی شما نمیتونید راز خودتون رو نگه دارید مطمعنا کسی دیگه هم نمیتونه😬 
مدرسههههه

وای نگوووو.....چرااا؟؟؟

کوچک ترید !    از آن که مرا  زیر و رو کنید !   حتی اگر هرآنچه که دارید، رو کنید!   کوچک ترید از آن که بدانید، من کی ام،  از "کوه ها" نام مرا پرس و جو کنید! .                                                   ای بادهای سرد و مخالف،" منم درخت "! باید که ریشه های مرا جستجو کنید !      ای بادهای سرد و مخالف؛  من ایستاده ام!!   این سینه ام ! که خنجرتان را فرو کنید.! بر من مباد ، تیغ شما زخمی ام کند؛    شاید به خواب ، مرگ مرا آرزو کنید.......

دوتا پنج شیش سالگی بدتر از نوزادیه.چون نه نمیفهمه نه میفهمه.نوزاد ک خوبه اختیارش باخودته

هنگامی ک مطمئن میشوندعمیق دوستشان داریم میروند...تورانشد،میروم خویش رافراموش کنم...                      https://abzarek.ir/service-p/msg/1817491

هرچي ميگذره سخت تر ميشه

يه دونه صلوات براي حل شدن مشكل بابام ميفرستيد خيلي سختي كشيده بخدا گناه داره خدا خودت كمكش كن.يدونه ديگم براي بهتر شدن اخلاق شوهرم برام ميفرستيد واقعا ممنونم خير ببينيد😢اللهم عجل الوليك الفرج،اللهم صلي علي محمد وال محمد وعجل فرجهم

بچه من که هنوز ۸ماهشه 

دهنم سرویییییس شدههههههه

۸کیلو کم کردمممم

دخترم دوستت دارم مامانی👧💋                                                                      ♥من حسابم ز همه مردم این شهر جداست... من‌ امیدم‌ به‌ خدا‌ و‌بعد‌ خدا‌هم‌ به‌ خداست!🙂️ 
2706