2737
2739

یک پسری بود با من دوست بود می خاست به من تجاوز کنه و کلی کتکم زد ولی من از دستش فرار کردم و می خاستم از دستش شکایت کنم می گفت شکایت نکن گناه داره مادرش حالا نزده که گوشتو قطع کنه .بعد بهش گفتم پلیسه به متجاوزه (همون پسره که می خاست بهم تجاوز کنه)زنگ زد گوشی برداشت داشت پسره از ترس سکته می کرد یکدفعه داداشم ترسید گفت چرا این پسره باید ی همچین کاری بکنه.

من باردار نیستم تیکر بارداری تاریخی که من به خواستم می رسم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
می گفت از دست پسره که می خاست بهت تجاوز کنه شکایت نکن گناه داره مادرش

واا

بمانم بمانی ببینند بمیرند🤍🧿•                                      تویی تنها ساکن قلب این دختر ؛🤍.           تو نوری هستی که قلبمو گرم نگه داشتی❤️‍🔥.https://www.ninisite.com/discussion/topic/13582698/%d8%af%d8%a7%d8%b3%d8%aa%d8%a7%d9%86-%d8%b9%d8%a7%d8%b4%d9%82%d8%a7%d9%86%d9%87-%da%a9%d9%88%d8%aa%d8%a7%d9%87?postId=338050990 اگه داستان کوتاه عاشقونه دوس داری بیا تو تاپیکم
2740
نفهمیدم 🤔🤔 از نقطه یا ، استفاده کنید تا جملات تون مفهوم تر بشه

می گفت شکایت نکن از پسره که می خاست بهت تجاوز کنه مادرش گناه داره

خط اخر نامفهموم گفتی نمیفهمیم

وقتی گفتم پلیس زنگ زد به پسره متجاوزه دادشم ترسید صورتش دیدم وحشت زدست گفت چرا باید این پسره این کارو بکنه

شکایتم بکنی یکم دیه میدن و حکم دوری از تو براش میبرن و زندان میره که همشون حقشه 

اصلا گوش نکنی شکایت کنار بزاریا که نفرات بعدی هم ک بره سراغشون درصورتی ک میتونسته اون تایم تو زندان باشه میفته گردنت 

شاید یکی نتونه فرار کنه

می گفت از دست پسره که می خاست بهت تجاوز کنه شکایت نکن گناه داره مادرش

حتما شکایت کن ، این آثار روحی اش تا آخر عمر باهات می مونه! 

کنار میای، کنار میایی، کنار میایی، بعد یه روز می بینی دیگه نمی تونی کنار بیایی، از همون کنار می زاری می ری!
2706