2733
2739

بچها من تو اقدام به بارداری ۳ ماه.  آزمایش سونو دادیم مشکلی نداریم. هردومون دارو تقویتی استفاده میکنیم .  فقط همسرم هنوز آزمایش اسپرم نداده .

من خودم عفونت قارچی دارم 6 ماه هی دارو مصرف میکنم خوب میشم بازم میگیرم دیگه میخام این ماه دمنوش پنیرک پونه کوهی با عسل بخورم . طبع خودم سرد میگن عسل سیاهدونه خوبه گرم می‌کنه 

خودم ۲۱سالمه شوهرم ۲۶ سنمون مناسب نمی‌دونم چرا خدا نی نی نامیده 😕. خیلی سخته این انتظار ماه پیش کلا خواب بچه میدیم مامانم دیده بود هنوز به مامانم نگفتم نمیدونه تو اقدامم بچه ها برام دعا کنید این ماه باردار شم. دکترم گفت عفونت قارچی مانع نمیشه فقط باعث زایمان زودرس میشه 

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

اول کامل خودتو درمان کن بعد برای عفونت قارچی من صابون ماریانا استفاده کردم منم بعد سه دوره دارو خوب نشد بعد چند بار استفاده از این صابون خوب شدم 

برا من دکتر یه مکمل نوشته اسمش فمی بست تو نت بزن میتونی خودت بگیری استفاده کنی برای شوهرت هم مکمل مولتی ویتامین بگیر با امگا ۳ و چیزایی که ویتامین آ دارن استفاده کنه مث هویج و نخود و این جور چیزا تو نت بزن پیدا کن ایشالا خیلی زود مامان میشی استرس هم نداشته باش که خیلی جلوی بارداری رو میگیره

2740

میتونی قرص متفورمین هم بخوری فقط خیلی سخته معده درد میاره افت قند هم میاره ولی برای تقویت تخمدانها عالیه یه جوری که میگن باعث دوقلو رایی هم میشه برا من دکتر نوشته بود نتونستم استفاده کنم

من دو ماه خودم زدم به بیخیالی ولی بازم نشد 

باور کن باز فکرت درگیرش بوده،منم ۳ماه اقدام بودم و تو این ۳ماه اینقد استرس و فکر وخیال کردم ک نگو،همون ماه سوم افتاد ب عید دیگه بیخیال شدم اون ماه و گفتم میریم مسافرت و این ور  و اونور دیگه درست حسابی نمیشه اقدام کنیم ولش کن برا ماه بعد،ولی تو اون ماه خیلی پیاده روی داشتم همون ماه با یک بار اقدام حامله شدم،الان دقت میکنم فقط فکرم آزاد بوده

پیاز دم کن بخور، یکی از دوست های من آنقدر عفونت داشت که باردار نمیشه دستور پیاز درمانی و اجرا کرد ال ...

پیاز با آب دم کنم ینی بعد جوش اومد آبشو بخورم ؟ 

2706