2737
2734

بچه‌ها بنظرتون فرهنگیان قبول میشین؟ 

چقدر سوال جواب دادین ؟

و مرگ سال هاست ، هرچه در من میگردد ، چیزی برای کُشتن پیدا نمی کند .                           

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

من که پارسال دادم قبول شدم همچین اش دهن سوزی نیس شاید ولش کردم 

من اگر نیکم و بد تو برو خود را باش ... هر چه انسان تر باشی زخم ها عمیق تر خواهد بود ... هر چه بیشتر دوست بداریم بیشتر  غصه خواهیم داشت... نمیدانم چرا هرگز جسد انهایی که میگفتند بی تو میمیرم پیدا نشد ... اینجا در دنیایی من گرگ ها هم افسردگی مفرط گرفته اند دیگر گوسفند نمی درند به نی چوپان دل می سپارندو گریه میکنند.. گاهی رد بعضی از زخم ها باید توی وجودت بمونه تا دوباره تکرارش نکنی🥀🥀  .
2740
من که پارسال دادم قبول شدم همچین اش دهن سوزی نیس شاید ولش کردم 

خیلی درس خوندی ؟ 

چرا آش دهن سوزی نی؟

و مرگ سال هاست ، هرچه در من میگردد ، چیزی برای کُشتن پیدا نمی کند .                           
خیلی درس خوندی ؟  چرا آش دهن سوزی نی؟

حقوقش کمه 

بله زیاد

من اگر نیکم و بد تو برو خود را باش ... هر چه انسان تر باشی زخم ها عمیق تر خواهد بود ... هر چه بیشتر دوست بداریم بیشتر  غصه خواهیم داشت... نمیدانم چرا هرگز جسد انهایی که میگفتند بی تو میمیرم پیدا نشد ... اینجا در دنیایی من گرگ ها هم افسردگی مفرط گرفته اند دیگر گوسفند نمی درند به نی چوپان دل می سپارندو گریه میکنند.. گاهی رد بعضی از زخم ها باید توی وجودت بمونه تا دوباره تکرارش نکنی🥀🥀  .
معدلت

سال دوازدهم منظورته

بچه‌ها با این درصدا منطقه 2 دختر دعوت به مصاحبه فرهنگیان میشم؟

ریاضی 0 

عربی48

فنون32

جامعه50 

روان 46

تاریخ جغرافیا ۲۵

فلسفه11

اقتصاد۵۵

تعلیم ۸۸ 

هوش۳۰

توروخدا جواب بدین از استرس دارم میمیرم

بچه‌ها با این درصدا منطقه 2 دختر دعوت به مصاحبه فرهنگیان میشم؟  ریاضی 0  عربی48 ...

عزیزم من کلا خراب کردم باز گفتن احتنال دعوت هست تاپیکم درصدم هستن کلا خراب کردم شما که عالی هستید حتما دعوت میشید مصاحبه تمرین کن

2706