2733
2739
عنوان

سفتی شکم در بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 271 بازدید | 39 پست
۳۴ بود طول سرویکس م، 

ببین من پارسال همین مشکل رو داشتم اما متاسفانه پزشک تشخیص نداد از یک ماهگی گفتم یه دردهایی دارم و به من الکی قرص معده داد. در صورتیکه پروژسترون باید تجویز می‌کرد.

حالا شما هم اگر استراحت مطلق بکنید کمتر به رحم فشار میاد و بچه دیرتر به دنیا میاد. آخه هر چی بیشتر تو دل مادر بمونه رشد کنه بهتر از nicu هست . ان شاءالله به سلامتی 

اللهم صل علی محمدو آل محمدوعجل فرجهم به حق زینب کبری 
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
اره ۴۰۰، من اینقدر آمپول پروژسترون زدم چند ماه روزی ۴ تا بعد روزی ۲ تا بعد یکی، ۴ آمپول فمولایف،&nbs ...

این بارداری دومم بود که این جوری سقط شد.

بله یه دختر ۷ ساله

اره ۴۰۰، من اینقدر آمپول پروژسترون زدم چند ماه روزی ۴ تا بعد روزی ۲ تا بعد یکی، ۴ آمپول فمولایف،&nbs ...

امروز بهتر هستید؟

وقتی قرار بود اینقدر دوز شیاف زیاد بدن. روزی ۴ تا مثلا

چرا سرکلاژ نکردید؟

2740
امروز بهتر هستید؟ وقتی قرار بود اینقدر دوز شیاف زیاد بدن. روزی ۴ تا مثلا چرا سرکلاژ نکردید؟

هماتوم داشتم با سایز بزرگ، خدا کمک کرد دفع شد، چون درگیر هماتوم بودم گفتن نمیشه سرکلاژ کرد، وقتی هم خوب شدم دیگه دیر شده بود، 

شکمم سفت هست ، تازه امروز یکم درد هم داشتم که خوب شد ، انشالله دوباره باردار بشید و به سلامتی به دنیا بیاد، 

هماتوم داشتم با سایز بزرگ، خدا کمک کرد دفع شد، چون درگیر هماتوم بودم گفتن نمیشه سرکلاژ کرد، وق ...

مممنونم از دعای قشنگتون.

استراحت مهم ترین مسئله هست.

ضمنا خدمتتون گفتم قرص دایمتیکون ۱۸۰ فعال شده بخورید از پزشکتون هم بپرسید منعی نداره. ان شاءالله این چند هفته هم میگذره