2733
2734
عنوان

چقدر دلم زندگی متاهلی میخاد😔🖤

159 بازدید | 20 پست

خیلی تنهام خسته شدم هرکسی ک میاد ازدواجم جور نمیشه

سنم زیاد نیس،۲۰ سالمه اما میترسم تا اخر عمر مجرد و تنها بمونم 

میشه واسم دعا کنید ۰🖤😔

یه خانواده شوهر کم داری پدرتو دربیارن با یه شوهر بچه ننه تا بفهمی برا ازدواج نباید عجله کنی و خودتو ازار بدی😂😂😂

مودبانه مخالفتتو اعلام کن جنگ نداریم اختلاف نظر داریم فقط‌.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من چی بگم از شما بزرگ ترم تا حالا یه خواستگار هم نداشتم

من یه دختر  تحصیلکرده ی شاغل و مستقلم که دلم میخواست یه خانوم متاهلِ خانه دار باشم به جای سروکله زدن با بچه های مردم شوهرداری کنم و بچه ی خودمو بزرگ کنم ولی مهرم به دل کسی نیوفتاد تا امروز که ۲۴ سالمه هیج مردی بهم دوستت دارم نگفته یه نگاه محبت آمیز نکرده دستامو تو دستاش نگرفته من لیاقتشو داشتم که عشق رو تجربه کنم ولی کسی منو نخواست ... اگه مردی تو زندگیتون دارید که دوستتون داره قدرشو بدونید زندگی تکراریه شما حسرت خیلی هاس .تحصیلات و شغل و رفیق و گردش و تفریح کمبود های احساسی آدمو جبران نمیکنه 
2728

خییییلی زوده برا این حرفا

کاووش در منطقه ناشناخته ذهن🧠❤️( دانشجو روانشناسی)          متاهله عاشق😃🤍     این کاربری قبلا دست یکی دیگه بوده و ماله من نیست تاپیک هایی که هست هم ماله اونه بجز دوسه تای آخری✋🏻

وای چه قدر این سایت عجیبه 

20 اخه سنههههه 

25 میگه چرا هنوز ازدواج نکردم 

بابا هنوز اول جوونیه 

چرا جملات سطحی‌تان را با «ما مرد‌ها با ما زنها»شروع میکنید؟لطفا کژی،کمبود های عاطفی و ایراداتتان را به پای کل جمعیت زنان یا مردان ننویسید.مثلا بگویید من زیاد دروغ میگویم نگویید ما مردها نمیتوانیم راست خیلی چیزها را بگوییم.یا بگویید من بداخلاقم نگویید ما زنها تمام پاییز خلقمان تنگ است..     (کاربر واحد پشتیبانی)
2740
یه خانواده شوهر کم داری پدرتو دربیارن با یه شوهر بچه ننه تا بفهمی برا ازدواج نباید عجله کنی و خودتو ...

م چون از،همسرم جدا شدم خیلی احساس تنهایی میکنم اگر تجربه ازدواج نداشتم اینطوری نبودم

همه اینهایی ک گفتی و تجربه کردم 

م چون از،همسرم جدا شدم خیلی احساس تنهایی میکنم اگر تجربه ازدواج نداشتم اینطوری نبودم

تو عقد بودی جدا شدی؟

سرچی جدا شدی 

بنظرم عجله نکن و برای ازدواج دوم خیلی محتاط تر باش

م چون از،همسرم جدا شدم خیلی احساس تنهایی میکنم اگر تجربه ازدواج نداشتم اینطوری نبودم همه اینهایی ک ...

پس عجیبه ک بازم دلت ازدواج میخواد

با کسی وارد رابطه شو از تنهایی دربیای ولی این دفعه تو ازدواجت دقت کن

مودبانه مخالفتتو اعلام کن جنگ نداریم اختلاف نظر داریم فقط‌.
وای چه قدر این سایت عجیبه  20 اخه سنههههه  25 میگه چرا هنوز ازدواج نکردم  بابا هنو ...

2706