2733
2734

من تمام استیل خریدم الان احساس میکنم یجوریه

- در گردش‌ِ‌ گیتی‌ رسد روزی‌ به‌ پایان‌ هر غمی :)!'🎼 ‌ دختر تورکم✨️ بودنت‌تموم دردامو‌خوب‌میکنه♥️️ عقد🫂💗
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

من استیل دارم خیلی نازه که✨

واقعا؟🥲

شوهرم قهوه ساز خیلی دوستداره همش بهم میگفن شیکش رو انتخاب کن منم اینو انتخاب کردم دیگه نمیدونم شیکه یانه🤣

- در گردش‌ِ‌ گیتی‌ رسد روزی‌ به‌ پایان‌ هر غمی :)!'🎼 ‌ دختر تورکم✨️ بودنت‌تموم دردامو‌خوب‌میکنه♥️️ عقد🫂💗
2742
من اسپرسوساز نقره ای مشکی دارم

اسپرسوساز خریده بودم بردم پس دادم بیشتر قهوه ساز به دردمون میخورد

2740
عزیزم عکسی که گذاشتی اسپرسو سازه دیگه

روش نوشته اسپرسو and قهوه

قبلا یکی خریده بودم فقط مخصوص اسپرسو بود تو تاپیکای قبلم عکسش هس

من مباشی دارم مشکی میخواستم بخرم نداشت اینو فرستاد گفت اگه نپسندیدین برگشت بزنید ولی عاشقش شدم خد ...

پس منم نبرم مشکیشو بخرم؟😂

چند خریدی مباشی رو

من هم آسیاب هم قهوه ساز نقره ای مشکی گرفتم 

منم لوازم برقیام اکثریت استیل همراه مشکیه ولی این کلا استیل شد یجورای به دلم نمیشینه 

2706