2737
2734

من شنیدم خیلی کمه و رتبه دو رقمی و تک رقمی میخوان

یک عددenfpهستم ❤ از سال 97 عضوم تروخدا این یکی کاربری رو نترکونید💚خدایا بابت همه چی ازت ممنونم به دل هممون آرامش و صمیمیت و محبت بده که این روزا همه از سنگن... 💛

نخیر،پارتی میخاد البته رتبه تک رقمی هم میرند

🦋🌺میدانم که اگر کسی را به اشتباه قضاوت کنم،دنیاتمام تلاشش رامی کند تامرادرشرایط او قراردهد،وبگوید درتاریکی بوده ام

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
چه رشته‌ایی؟

تجربی انسانی ریاضی 

هرچی

یک عددenfpهستم ❤ از سال 97 عضوم تروخدا این یکی کاربری رو نترکونید💚خدایا بابت همه چی ازت ممنونم به دل هممون آرامش و صمیمیت و محبت بده که این روزا همه از سنگن... 💛
نخیر،پارتی میخاد البته رتبه تک رقمی هم میرند

اخه میگن نخبه ها میرن شریف که

سال ۹۶ ورودی پزشکی دانشگاه تهران تا رتبه ۱۶۰ کنکور بود یه سری هم مهمان و لیسانس به پزشکی و سهمیه هیئ ...

جدا

تهران فکر میکردم خیلی کمتر بگیره

اخه میگن نخبه ها میرن شریف که

شریف دانشگاه صنعتی هست و برای رشته های مهندسی و ریاضی

بیشتر بخاطر خود بچهاشون هست خیلی تلاش میکنن و پیگیرن ارائه هاشونو ببینی همه انگلیسی صحبت میکنن و واقعا نابغه ان

مقصد نهاییشونم طبق معمول آمریکای شمالی 

2738
شریف دانشگاه صنعتی هست و برای رشته های مهندسی و ریاضی بیشتر بخاطر خود بچهاشون هست خیلی تلاش میکنن و ...

خب بنظر شما خیلی تلاش مهمه یا ذاتا هوششون بالاس؟ 

بستگی داره شما چه رشته‌ایی مد نظرته  بله پزشکی دانشگاه تهران رتبه دورقمی میخواد  ولی برا ...

اها خیلی ممنونم عزیزم برا مودم نپرسیدم کلا سوال بود برام

خب بنظر شما خیلی تلاش مهمه یا ذاتا هوششون بالاس؟ 

ببین بعضیاشونو دیدم هوششون فوق الهاده است

زبون ادم بند میاد حتی ۵ ساعت در روز درس نمیخوند رتبه ۱۲ شد مکانیک شریف از این استثناها هست ولی خب بینشون زیاد هست کسایی که سخت تلاش کردن که تونستن وارد دانشگاه بشن من یه معلم شیمی داشتم صنعتی شریف ارشد اورد با رتبه ۹۳ اون صرفا درس خون بود

امیدوار باش 

من اگه تو ریاضیم خوب بود یا از ریاضیات خوشم میومد حتی یه لحظه هم واسه مهندسی خوندن تو همچین دانشگاهایی تعلل نمیکردم

ببین بعضیاشونو دیدم هوششون فوق الهاده است زبون ادم بند میاد حتی ۵ ساعت در روز درس نمیخوند رتبه ۱۲ ش ...

من از ریاضی متنفرم 

ولی جالب بود برام 

اخه من میخواستم درسم تموم ک شد کنکور زبانم بدم برم دانشگاه خوب

یکی گفت زیر 20 میخواد 

بیخود گفته زیر ۲۰۰ تضمینی قبولی حتی گاهی بالاترم میگیرن

چ ندونسته اطلاعات میدنا 

2706