2737
2739
عنوان

شوهرمو دیدم امروز ...

3695 بازدید | 64 پست

تاپیکای قبلیم نوشتم ؛ امروز یهک بیرون دیدمش؛ دیدم یه خانوم پیششه ؛ رد شد ! با دست صداش کردم؛ دنده عقب اومد؛ میگه: هاااان؟! چیه؟! گفتم اون کیه باز ؟!!! دیدم خواهرشه اینبار!!!

یکی امروز بهم گفت اصلا میدون رو خالی نکن به این سادگی!!!بشرطی جداشو که حقتو کامل بگیری !!!!

گفت اون الان به دختره قول داده که جدا میشین! گفت کوفتشون کن! جدا نشو 

بچه رو هم بنداز سرشون 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ای بدبخت بچه ):

من افتادم توی یه چاهِ پنج متری و تو،،،یه طناب سه متری برام انداختی پایین....بگم نیستی، دروغ گفتم...بگم هستی، خیلی کمه):                                                         برایت نوشته بودم که از وضع موجود به ستوه آمده‌ام و در فکر نجات دادن خود هستم؛ زمان زیادی گذشت، اما حقیقت این است که مفهوم «نجات» حتی نزدیک هم نشد به این امپراطوری خاکستر و ویرانی.
2728

میشه انقدر راحت نگید بچه رو بنداز سرشون اون بچه تا عمر داره این روزاش یادش نمیره و همیشه بهش مدیون هستی 

این قدر نگوییم باید به عقاید هم احترام بگذاریم    آنچه قابل احترام است حقایق است نه عقاید...!!   هیچ عقیده ای محترم ومقدس نیست    زیرا می‌تواند ریشه در جهل وخرافه ودروغ داشته باشد...میتواند گفتمانی از داعش یا شری سازمان یافته باشد...احترام به بسیاری از عقاید می‌تواند توهین آشکار به شعور خودمان باشد...!
2740
میشه انقدر راحت نگید بچه رو بنداز سرشون اون بچه تا عمر داره این روزاش یادش نمیره و همیشه بهش مدیون ه ...

اونوقت ب من بچه نمیده

بزرگترین حسرت زندگیمه..

امشبم انقد گریه کردم چشام اذیته

﮼‌بی‌حسیِ‌مُطلق‌نسبت‌به‌همه‌چیز...                                           « غَریبه های زیادٓی میبینَم ك رِفیق ترینم بودَن!                 ایمانتان‌بویِ‌گناه‌میدَهد..   
اونوقت ب من بچه نمیده بزرگترین حسرت زندگیمه.. امشبم انقد گریه کردم چشام اذیته

الههی خدا یه خوشگل و سالم و صالحشو بهت بده که همیشه باعث سربلندی ت باشه

این قدر نگوییم باید به عقاید هم احترام بگذاریم    آنچه قابل احترام است حقایق است نه عقاید...!!   هیچ عقیده ای محترم ومقدس نیست    زیرا می‌تواند ریشه در جهل وخرافه ودروغ داشته باشد...میتواند گفتمانی از داعش یا شری سازمان یافته باشد...احترام به بسیاری از عقاید می‌تواند توهین آشکار به شعور خودمان باشد...!
حرف دیگه ای با هم نزدید ؟ بازم خوبه که اومده و جواب داده . بازم جای امیدواری هست .

نه عزیزم ؛ پرسیدم کیه ؟ گفت فلانیه ...میبرم بزارم خونشون! منم سرمو انداختم پایین رفتم 

میشه انقدر راحت نگید بچه رو بنداز سرشون اون بچه تا عمر داره این روزاش یادش نمیره و همیشه بهش مدیون ه ...

اینقدر خود استارتر مادر متعهد و فرزند دوستی هست که محال ممکنه همچین کاری بکنه . ایشون فقط نقل قول کرد .

2706