2737
2734

بحث مثبت ۱۸ بود . بعد شوهرم میدونه حساسم شوخی شوخی گفت ک* گوشتی سراغ نداری با ایموجی خنده . منم گفتم چرا ک* مادرت 😐😂 مث خودش با شوخی ولی اون چیزی نگفت خندید گفت مگ دیدیش گفتم اره .خودشو زد اون راه . ولی من ناراحت شدم  چک چرا همش گوشتی گوشتی میکنه  اخه چ فرقی داره بهش گفتم اگ  دوس   ک* گوشتی دوس داشتی میپرسیدی همون اول  .

یِ جا خُدا نَخواد نِمیوفتِه بَرگی اَز دِرَخت‌‌،یِ جاییَم میریزِه یِهو صَخرِه با یِ باد .
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

تبریک میگم شما واقعا تفاهم دارید

هردوتون بی ادبید

خدایا کسی اینجا به یادش نیست که دنیا زیر چشماته ◉ یه عمره یادمون رفته زمین دارمکافاته ◉ فراموشم شده گاهی که من اینجا چه ها کردم ◉ که باید روزی از اینجا بازم پیش تو برگردم ◉ خدایا وقت برگشتن یه کم با من مدارا کن ◉ شنیدم گرمه آغوشت اگه میشه منم جا کن ღ
🤣🤣🤣ی جوابی دادی دیگه تا اخر عمرش یاد ک.. گوشتی نمی افته🤣

اون ک همونیه ک من فک میکنم ؟🤣🤣🤣

عٖؒشٖؒقٖؒ تٖؒوٖؒ مٖؒاٖؒنٖؒنٖؒـٖؒבٖؒ لٖؒکٖؒـٖؒہٖؒ شٖؒرٖؒاٖؒبٖؒیٖؒسٖؒتٖؒ رٖؒوٖؒےٖؒ پٖؒیٖؒرٖؒاٖؒهٖؒنٖؒ سٖؒـٖؒ؋ٖؒـٖؒیٖؒـٖؒבٖؒمٖؒ کٖؒـٖؒہٖؒ בٖؒیٖؒگٖؒرٖؒ نٖؒمٖؒیٖؒتٖؒوٖؒاٖؒنٖؒمٖؒ بٖؒپٖؒوٖؒشٖؒمٖؒشٖٖؒؒ
2740
🤣🤣🤣ی جوابی دادی دیگه تا اخر عمرش یاد ک.. گوشتی نمی افته🤣

خو والا😂😂💔

یِ جا خُدا نَخواد نِمیوفتِه بَرگی اَز دِرَخت‌‌،یِ جاییَم میریزِه یِهو صَخرِه با یِ باد .
🤣🤣🤣همه مردان اینطورن ناراحت نشو گلم

هووفف انگار ک.. خودشون عتیقس😂💔

چطوری روتون میشه این ها رو تاپیک بزنید؟حرف خلوت زن و شوهری تون رو جار بزنید؟

ناراحتی نیا عزیزم.

2706