2733
2739

خانوما من امروز ژل گونه زدم صورتم پرتر از قبل شده ولی نه زیاد خودمم خواستم طبیعی باشه ولی دوست داشتم یکم بیشتر پر میشد 

دکتر گفت دو هفته بعد نتیجه بهتر میشه چون ژل تو این دو هفته آب جذب می‌کنه باعث پرتر شدن گونه و صورت میشه درسته؟؟؟ 

حتما دیگه ، بذار زمان بگذره ببین چطوری میشه، مبارکت باشه گلم شما فقط کات گونه زدی یا کاملا و حالت گرد تزریق کردی؟

مـن عاشـق حـرف زدن با بچـه هام، آدم بـزرگا هیچوقـت ازم نمیپـرسن سـه تا حیوون دریـایی مـوردعلاقـم چیـه🌊🤎🧋 •مـا قـدم می‌زدیـم، آرزوهـا می‌دوییدنـد•
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
واقعا؟؟ چند سی‌سی زده بودی؟ تو اون دو هفته آب زیاد خوردی؟؟ دکتر به من گفت باید روزانه کم کم یک و ن ...

یآدم نیست سال پیش با ژل لب باهم زدم دقیق یادم نمونده ولی خوب داشت مال من یکم خوابید خیلی کم ولی فرمش قشنگ شد 

اره میخوردم

2738
مرسی عزیزم ممنونم ازت تشکر ❤️❤️ نه گلم فقط کات گونه زدم 

خب پس طبیعیه عزیزم کات گونه کمتره و معمولا رو صورت فقط یه ردِ محو و خوشگل ازش باقی میمونه. دوره نقاهتش که بگذره بعدا میتونی تصمیم بگیری نیاز هست مجدد تزریق کنی یا کافیه، فقط تو این مدت اب و مایعات خنک زیاد بخور تا دوام ژلتو ببره بالا💋

مـن عاشـق حـرف زدن با بچـه هام، آدم بـزرگا هیچوقـت ازم نمیپـرسن سـه تا حیوون دریـایی مـوردعلاقـم چیـه🌊🤎🧋 •مـا قـدم می‌زدیـم، آرزوهـا می‌دوییدنـد•
خب پس طبیعیه عزیزم کات گونه کمتره و معمولا رو صورت فقط یه ردِ محو و خوشگل ازش باقی میمونه. دوره نقاه ...

مرسی عزیزدلم ممنونم ازت😘 ان شاءاللّه که دو هفته بعد هم خورد پسندم باشه😀😀

مرسی عزیزدلم ممنونم ازت😘 ان شاءاللّه که دو هفته بعد هم خورد پسندم باشه😀😀

انشالله عزیزم😍