2737
2739
عنوان

عصبانیت زیاد

171 بازدید | 15 پست

سلام وقتی عصبی میشم زیاد بعد گریه میکنم زیر چشمام و شقیقه هام خون‌ مردگی میشه و به شدتتتت به شدتتت خوابالوده‌ میشم جوری که چشمامو‌ بزور باز میکنم 

کسی میدونه چرا و اگه تجربه ای دارید بگید و بگید که چطور خوب شدین!

۱۸ سالمه

من اگه شک کردنام‌ تبدیل به واقعیت نمیشد،هیچ وقت آدم شکاکی نمیشدم...! لطفا برام دعا کنید قبول شم دانشگاه دولتی شهر خودمون شرمنده مامانم نشم خیلی بهم چشم و امید داره :)
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

میری تو حالت خلسه وخمیازه میکشی،روح ات سبک میشه

🦋🌺میدانم که اگر کسی را به اشتباه قضاوت کنم،دنیاتمام تلاشش رامی کند تامرادرشرایط او قراردهد،وبگوید درتاریکی بوده ام
مگه چقدر عصبی میشی

زیاد خیلی زیاد

من اگه شک کردنام‌ تبدیل به واقعیت نمیشد،هیچ وقت آدم شکاکی نمیشدم...! لطفا برام دعا کنید قبول شم دانشگاه دولتی شهر خودمون شرمنده مامانم نشم خیلی بهم چشم و امید داره :)
برو دکتر بعدش روانشناسم برو 

امکانشو‌ ندارم

شب بیدار میمونی؟

خیلی بیدار بمونم تا ساعت ۱۲ 

2740
میری تو حالت خلسه وخمیازه میکشی،روح ات سبک میشه

اصلا خمیازه نمیکشم،فقط خوابم میگیره 

حیف نیس خودتو بخاطر دیگران اذیت میکنی؟!!

ارزش داره خواهرمن؟!

بعدش دیدی خدایی نکرده یه بلا سرت اومد بیخیال باش

لطفا برای بازشدن بختم و ازدواج خوب دعا کنید 🥺🙏
حیف نیس خودتو بخاطر دیگران اذیت میکنی؟!! ارزش داره خواهرمن؟! بعدش دیدی خدایی نکرده یه بلا سرت اومد ...

بلا سرم اومد پارسال یک ماه و نیم فقط میرفتم بیمارستان سرم میزدم،دارو سرم اثر نمیکرد از سردرد زیاد حتی نمیتونستم بخوابم از درد

بلا سرم اومد پارسال یک ماه و نیم فقط میرفتم بیمارستان سرم میزدم،دارو سرم اثر نمیکرد از سردرد زیاد حت ...

ارزش داره واقعا؟!!

اعصابخودتو بخاطر دیگران خورد نکن

من عین خیالم نیس

هست هاا ولی کم . ناراحت میشم ورفتاروحرفش میمونه تو ذهنم ودائم باخودم تکرار میکنم

لطفا برای بازشدن بختم و ازدواج خوب دعا کنید 🥺🙏
ارزش داره واقعا؟!! اعصابخودتو بخاطر دیگران خورد نکن من عین خیالم نیس هست هاا ولی کم . ناراحت میشم ...

چگونههه😂

2706