2733
2734
عنوان

کنکوری های ۱۴۰۳

452 بازدید | 32 پست

سلام دوستان 

اونایی که ۱۴۰۳ کنکور دارن

البته تیر 🥲

اگ میخوان رقابتی درس بخونیم

ی کانال تو روبیکا زدم که هر شب واسه هم گزارش کار بفرستیم 

اگ کسی میخواد بگه ؟؟؟

سلام من

تلخ و شیرین جهان چیزی به جز یک خـواب نیـست ،             مرگــ پایان می‌دهد یکـ روز این کابوس را 🙃                               بمان تنهـا که تنهـایی به این تن هـا ش‍رف دارد !            لالا لالا بخواب دنیا خسیسه ، واسه کمتر کسـی خوب می‌نویسه ، یکـی لب هاش همیـشه غرق خندس ، یکی چشـماش تو خوابـم خیسه خیسه :)💔

پیشنهادم به شما کنکوری های تیر ۱۴۰۳ اینه گوشیتون رو تا کنکور جمع کنید

قید رقابتی خوندن و وقت تلف کردن رو بزنین و فقط با تمرکز درس بخونین

هر سوالی درباره کنکور انسانی و دانشگاه فرهنگیان داشتی جواب میدم😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

من

من اگه شک کردنام‌ تبدیل به واقعیت نمیشد،هیچ وقت آدم شکاکی نمیشدم...! لطفا برام دعا کنید قبول شم دانشگاه دولتی شهر خودمون شرمنده مامانم نشم خیلی بهم چشم و امید داره :)
2740
دوازدهمی یا پشت؟

پشت

تلخ و شیرین جهان چیزی به جز یک خـواب نیـست ،             مرگــ پایان می‌دهد یکـ روز این کابوس را 🙃                               بمان تنهـا که تنهـایی به این تن هـا ش‍رف دارد !            لالا لالا بخواب دنیا خسیسه ، واسه کمتر کسـی خوب می‌نویسه ، یکـی لب هاش همیـشه غرق خندس ، یکی چشـماش تو خوابـم خیسه خیسه :)💔
پیشنهادم به شما کنکوری های تیر ۱۴۰۳ اینه گوشیتون رو تا کنکور جمع کنید قید رقابتی خوندن و وقت تلف کر ...

آخ آخ آخ آخ 

از الان استرس تیر رو دارم 

انقد فکر و خیال میکنم

که احساس میکنم این مغز  داره کنده میشه 

2706