2733
2734
عنوان

چند نفر سنم کوبیدن تو سرم از کنکور باز حالم بد کردن😭

| مشاهده متن کامل بحث + 13830 بازدید | 626 پست
عریزم خودت دوس داری حالت خراب شه  دارم میگم مامایی پرستاری هم قطعیه برات بعد تو سفت چسبیدی ب ب ...

من پرستاری میخوام😢😢😢😢😢😢 تازه همینم بعد ۲۴ سال بهم می‌خندن میگن اینهمه پشت بودی ولی من راضیم بهش 

بهداشت میدونی رشته قبلیم بود کاردانی بهداشت ازاد 😢😢😢😢😢

چه دعایی کنمت بهتر از این؛ خنده ات از ته دل، گریه ات از سر شوق 🥀

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من پرستاری میخوام😢😢😢😢😢😢 تازه همینم بعد ۲۴ سال بهم می‌خندن میگن اینهمه پشت بودی ولی من راضیم به ...

واقعا برای پرستاری داری خودتو اذیت میکنی زجر میدی ادم هیچی نره بهتره تا بخواد پرستاری بره

2731
من پرستاری میخوام😢😢😢😢😢😢 تازه همینم بعد ۲۴ سال بهم می‌خندن میگن اینهمه پشت بودی ولی من راضیم به ...

نه بابا اصلا ب بهداشت فکر نکن 

ب خودشون بخندن ک اینقدر بیکارن و بدبخت تو کار تو دخالت میکنن

پرستاری جز رشته های تاپ پیراپزشکیه

اطهر رو میشناسی ؟؟ اطهر ۱۰ سال پشت کنکور تجربی بود ... چقدر حرف خورد ... چقدر سختی کشید ... آخرش دن ...

خدایا کمکم کن ی امسال منو ببین خدایا لطفا نزار دل پدر و مادرم بکشنه میخوام خوشحالشون کنم امسال ی رشته خوب بیارم 😢😢😢😢

اجی وقتی قشنگ ک امسال قبول بشم اما نمیدونم واقعا نمیدونم میترسم درصدام گذاشتم مطمئن نیستم خوب نیست اونقدرم خوب نیست چون کنکور اسون بود نمیدونم نگرانم میترسم 

میگم اگ امسالم نشه وای برام دعا کنین 

چه دعایی کنمت بهتر از این؛ خنده ات از ته دل، گریه ات از سر شوق 🥀

استارتر چرا اینقدر ضعیفی دختر؟

درکت نمیکنم

من یکسال از شما کوچکترم

از سال ۹۸ پشت کنکور بودم

رتبه هام یک سال در میان بین ۳ تا پنج هزار میشد

سال اول آبله مرغان گرفتم سر جلسه کنکور!

سال دوم کرونا گرفتم

سال سوم خوب بود ۲۹۰۰ شدم انتخاب رشته کردم ولی پزشکی ملی نگرفت و موندم

سال چهارم سر جلسه استفراغ کردم و گند زدم

سال پنجم پنج هزار شدم و کلی جنگ و دعوا ک بازم بمونم

امااااا

بدترین مورد برام پیش اومد...پدر عزیزمو شهریور در اثر ایست قلبی از دست دادم...پدری که آروزی قبولیمو داشت

وفک کن ختم پدرم بود نتایج اومد و من بازم مردود شدم تو انتخاب پزشکی‌‌..حسرتم بینهایت عمیق شد.....

اینبار فرق داشت...پدرم و پناهم رفت...ترسناک بود خیلی...تا عید به خودم نیومدم...هیچی نخوندم هیچ

تازه میخوام الان بخونم برای ترمیم و تیر ماه....همه میگن پزشکی قبولی امسال...همه انتظار بالا....نمیگن پدرشو از دست داده درکش کنیم....

بازم نمیگم خدایا چرا من!؟؟؟

نمیگم چرا هر بار نشد

چرا پدرم رفت

چرا کنکور اردیبهشت گند خورد

نشستم برنامه ریختم تلاش کنم

نگران سنمم نیستم...چون همین تو حوزه ها کلی مثل منو شما بودن و هستن

این لوس بازیا چیه؟

خودمو میکشم...ال میکنم بل میکنم😐😐😐

من برام مثل خواهرمی و دوس ندارم باخت بدی که رک حرف میزنم امیدوارم ناراحت نشی عزیزدلم

اما تا وقتی تسلیم بمونی اوضاع فرق نمیکنه

امسال که پدرم رفت ....فامیل تفریحشون به راه بود...ککشونم نگزید..حتی دایی ها و عمو هام....غم رو فقط من و خونوادم به دوش کشیدیم....و الان دیگ برام اهمیت نداره نظر کسانی که بعد مردن منم حاضر نیستن از خوششیون یک ساعت بزنن

توعم نگران نباش..فقط به فکر خودت باش..میدونم سخته..تجربه کردم و میدونی که تجربه خیلی حرفه...اما ناامید نشو‌..خدا آدم قوی رو دوس داره

نگران اینی سنت رفت بالا نه ازدواج کردی نه کنکور؟

کجاش بالاست؟

کنکورتو خوب بده مطمئن باش ازدواج خوب هم نصیبت میشه عزیزم....اینقدر هست دختر تازه ۳۰ سالگی مزدوج میشن و خوشبختن اطرافم...چون تا ۳۰ دنبال درس بودن

منفی نباش ...نباش...نباش...که خودت نابود میشی صرفا....همیشه تسلیم اراده حق باش..سرکش بشی سختت میشه...تسلیم که بشی از عمق وجود....نیرویی هست ماورای باور همه ما..اون به کمکت میاد قول میدم❤❤

امیدوارم یه روزی در قله ها ببینمت

اگه امضامو میخونی مهربانترینم ممنون میشم برای شادی روح پدرم دعا کنی با قلب پاکت🖤🖤
۲۵

ببخشید عزیزم یه سوال درمورد ترمیم معدل ۱۴۰۴

سال بعد یازدهم رو باید دی ماه ترمیم کنیم دوازدهم رو خرداد یا این که هر دوتا پایه رو میشه خرداد ۱۴۰۴ ترمیم کرد مثلا ساعت امتحانارو فرق میدن؟

درصدات که خوبه 

خیلییی بهتر از منی چرا انقدر انرژی منفی 

من گند زدم اون همه زحمت کشیدم فکر نمی‌کردم اینطور بشه 

تازه غلط هم زدم ینی نمره منفی میگیرم اون درستارم میکشه پایین 

من نمی‌دونم چیکار کنم عصابم بهم ریخته این نبود نتیجه من

نام کاربری فانه  شوهر موعر ندارم 😁هرچی میزدم نمیشد دیگ اینو همینطور الکی زدم شد  .از این تاریخ کاربری دست دو نفر می‌باشد. هر وقت منو تو سایت دیدی چند تا فحش و حرف آبدار بزن بهم برم از سایت ،من نباید اینجا باشم تو طول روز تا شب ،چون کنکوریم و درس دارمممم پیشاپیش ممنون از فحش هاتون.
2706