2733
2739
عنوان

خسته شدم

87 بازدید | 17 پست

سه ماه بچه دار شدم بچم یک ماه مریض بود سخت 

الانم هی باید برم دکتر بخاطر داروی اشتباهی که به بچم دادن 

خونم تو زیر زمینه .هیچ پنجره و دیدی به بیرون نداره و نم گرفته.

بااین همسرم پول داره پولشو میده به پدر مادرش

و بهش میگم خونه رو عوض کن میگه خونه رو عوض کنم ماشین‌نمیتونم بخرم یا خونه یا ماشین در صورتی‌که میتونست جفتشو بگیره

مادرشوهرم و شوهرم مدام منو با بقیه مقایسه میکنن 

رابطم با مادرم کج دار مریضه 

بچه اولمه بی تجرم . هیچ کمکی ندارم

همش باید بجنگم با اطرافیانم تا از بچم محافظت کنم بوسش نکنن دست ب دستش نکنن و ....

خسته شدم.

نمیتونم برم بیرون و جایی

میخوام ساعت ها گریه کنم ولی برای شیرم بد هست.

تورو خدا دعام کنین

چقدر شبیه اوایل منی ولی انشالله کم کم درست میشه فقط صبر کن

چه ها با جان خود دور از رخ جانان خود کردم. مگر دشمن کند اینها که من با جان خود کردم .  طبیبم گفت درمانی ندارد درد مهجوری. غلط میگفت خود را کشتم و درمان خود کردم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم گریه کن

اینی که‌میریزی تو‌خودت که بیشتر برای شیر بد هست 

تنها نیستی من هم‌ اوایل زایمانم شرایط وحشتناکی‌داشتم

و صد در صد دست تنها بودم

با کوهی از استرس و اندوه

فکر میکردم وارد چرخه ی بی پایان سختی شدم

مشکلات مثل نیزه تو بدنم بودند

ولی گذشت...

همش گذشت 

الان ۷ سال از اون روزا میگذره....

همه‌ چیز تموم‌میشه باور کن 

2742
عزیزم گریه کن اینی که‌میریزی تو‌خودت که بیشتر برای شیر بد هست  تنها نیستی من هم‌ اوایل زایمان ...

کاش بگذره . چقدر طول میکشه تا بچه روبراه بشه؟

. میدونی این گشنگی و بی خوابی بیشتر اذیتم میکنه .بچه همش گریه میکنه نه میخوابم نه چیزی میتونم برای خوردن اماده کنم.

میگزره.مدارا کن باسختیهات.بخام حرف بزنم دیگه نای حرف زدنمم نمونده...شدم یه تیکه سنگ ازشدت سختیها.

نمیدونم توهم اینجور بودی؟!میگم کاش من اصلا به دنیا نمیومدم .

عاشق بچم هستم و از طرفی دارم روانی میشم

کاش بگذره . چقدر طول میکشه تا بچه روبراه بشه؟ . میدونی این گشنگی و بی خوابی بیشتر اذیتم میکنه .بچه ...

طبیعیه 

ببین خودتو و بچتو بگذار الویت

خونه بهم ریخته بود اصلا اهمیت نداره

ناهار رو سر هم کنی بپز

بچه ی من کولیک هم داشت

تا ۳ ماه اذیت شدم خیلی

بعدشم معدش خوب شد حداقل شبا میخوابید برای سیر خوردن بیدار میشد

بعد از چهار ماهگبش دیگه شیر میخورد میخوابید گاهی نصف شب بیدار میشد 

‌تا ۶ ماه اول سختی هاشو داره

بعد از ۶ ماه خیلی بهتر میشه 

2740
طبیعیه  ببین خودتو و بچتو بگذار الویت خونه بهم ریخته بود اصلا اهمیت نداره ناهار رو سر هم کنی ...

خداروشکر. بچه منم کولیک داشت تازه دو روزه خوب شده.به پروتئین گاوی هم حساسه. 

نمیدونم توهم اینجور بودی؟!میگم کاش من اصلا به دنیا نمیومدم . عاشق بچم هستم و از طرفی دارم روانی میش ...

نیم ساعت پیش توخیابون ازشدت فشاری ک سختیها روم داره داشتم توخیابون اشک میریختم اروم وبیصدا.درسته خودم کنترل کردم اما کسی روندارم ک حرفام بگم دوروزدیکه بامتلک بهم برنگردونه...شهردور بایه پسر۵ ساله وهمسر و بیپولی شدید و بدون کمک و بدون کوچکترین همفکری و همدردی و خانواده ای ازمشکلاتم منو و پسرم وهمسرم ندیدگرفتن و حتی رفت وامدنداریم و حتی تماس هم نداریم.توخیابون داشتم خفع میشدم.روحم گنجایش جسمم نداره

خداروشکر. بچه منم کولیک داشت تازه دو روزه خوب شده.به پروتئین گاوی هم حساسه. 

درست میشه 

اصلا نگران نباش

این روند طبیعی هست 

خیلی از بچه ها اللن این مشکل رو‌دارند

فقط تا وقت گیر میاری بخواب

به خوراکت اهمیت بده

من خونم قبلش برق میزد

بعدش اصلا برام‌مهم نبود ریخت و پاش باشه

چون نمیتونستم

روزای سختی بود ولی تموم شد رفت پی کارش

چند ماهگی بچه روبراه میشه؟

بستگی به خود بچت داره عزیزم بعضیا ۵ یا۶ ماهگی بعضیا تا یکی دوسالگی مال من خیلی دیر رو به راه شد

منم بچم مریض بود تو زیر زمین تاریک و نمور بودم منم مادرم زیاد به من بها نمی‌داد ولی الان همه چی گذشت و زندگی خیلی خوب شده فقط  سعی کن امیدوار باشی چون به هرچیزی فکر کنی همون میشه پس چیزای مثبت فکر کن

چه ها با جان خود دور از رخ جانان خود کردم. مگر دشمن کند اینها که من با جان خود کردم .  طبیبم گفت درمانی ندارد درد مهجوری. غلط میگفت خود را کشتم و درمان خود کردم
نیم ساعت پیش توخیابون ازشدت فشاری ک سختیها روم داره داشتم توخیابون اشک میریختم اروم وبیصدا.درسته خود ...

خدا لعنت کنه باعثه گرونی رو .پول خیلی مشکلاتو حل میکنه.

خدا لعنت کنه باعثه گرونی رو .پول خیلی مشکلاتو حل میکنه.

به نظرم داشتن کسایی که واقعا دوست داشته باشن خیلی خیلی مهم تر و با ارزش تر از پوله 

2706