2737
2734
عنوان

جومونگ سه - اسپویل

180 بازدید | 21 پست

خاک تو سر موهیول چه آدم بی خودی بوده واقعا نحس و شوم بوده یوری باید همون بدو تولد میکشتتش پیشگویی درموردش درست بود که همه خانوادشو به کشتن میده  با نامردی هم کشور ناکرانگو نابود کرد

این همه کشت و کشتار کرد اما  امپراطوری از نسل موهیول و می سول سو ادامه پیدا نکرد و پسرمی سول سو هم جوون مرگ میشه و برادرای موهیول و بچه هاشون امپراطور میشن 

اسپویل اصلی 

جامیونگ و هودونگ در بغل هم میمیرن  یعنی همو بغل مکنن و هودونگ شمشیرو از بدن خودشو و جامیونگ میزنه من بدون سانس..  دیدم واقعا ۳۰ قسمت دیدن آخرش اعصاب خوردیه

فقط جمله ای که میگه بندگی کن تمام دنیا واسه تو....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
اون بچه کوچیکه موهیول چی میش؟

اول برادر موهیول امپراطور میشه بعد پسر می سول سو ۵ سال امپراطور میشه و میکشنش میگن ظالم و عوضی بوده و بعد از اون نوه های یوری از پسرای دیگش به جز موهیول پادشاه میشن

هودونگ چی به سر جامیونگ و مادرش چی میاد

اسپویل اصلی 

جامیونگ و هودونگ در بغل هم میمیرن یعنی همو بغل مکنن و هودونگ شمشیرو از بدن خودشو و جامیونگ میزنه من بدون سانس.. دیدم واقعا ۳۰ قسمت دیدن آخرش اعصاب خوردیه

اسپویل اصلی  جامیونگ و هودونگ در بغل هم میمیرن  یعنی همو بغل مکنن و هودونگ شمشیرو از بدن ...

از اون سریالای اعصاب خوردکنه مثل امپراطور دریا که تا چند وقت حالم بد بود بعد دیدنش 

2740
از اون سریالای اعصاب خوردکنه مثل امپراطور دریا که تا چند وقت حالم بد بود بعد دیدنش 

دیدی تا آخرشو 

نمیدونم صدا و سیما مردنشون رو سانسور میکنه یا ن ولی ای کاش سانسور نکنه شمام اعصابتون خورد شه

از اون به بعد قول دادم فیلم هایی که آخرش بد تموم میشه رو نگاه نکنم

دیدی تا آخرشو  نمیدونم صدا و سیما مردنشون رو سانسور میکنه یا ن ولی ای کاش سانسور نکنه شمام اعص ...

دیدم زبان اصلیشو دیدم ولی از صداسیما هم میبینم دوباره چون خانوادم میبینن . فردا قسمت آخرش پخش میشه و کنجکاوم مرگ هودونگ رو چه جوری نشون میدن

نه چند تاشو به کشتن نداد تو سریال امپراطور بادها همه ی برادرای موهیول رو نشون ندادن امپراطوری از نسل ...

اها.اونا شانس اوردن پس

جز اسی کسی پست منو ریپ نزنه .نظر شخصیمه.چرا باید درمورد نظر شخصیم به شما جواب بدم
دیدم زبان اصلیشو دیدم ولی از صداسیما هم میبینم دوباره چون خانوادم میبینن . فردا قسمت آخرش پخش میشه و ...

دقیقا 

اه یادم میوفته اعصابم خورد میشه 

اون همه وقت گذاشته بودم براش

2706