2733
2734

ولی بازم تکرار میکنم 

مثلا تو جمع بعضی ها کلاس میزارن زیاد باهام گرم نمیگرن ولی من میرم سمتشون با میخوام یه چیزی بخرم یا جایی برم میگم قبلش بعدش میفهمم اونا فلان جا قرار برن یا فلان چیز خریدن بهم نگفتن تا خودم دیدم خیلی بده اینطوری 

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

منم سادم کاش چندتا رفیق مثل خودم داشتم

من چند روز پیش بع خواهر شوهرم گفت من میخوام النگو بخرم دیگه خریدم دیدم اونم دستش النگو هست ولی قبلش نگفت میخوام بخرم به سادگی خودم دلم میسوزه اخه نمیتونم حرف تو دلم نگه دارم بخدا قبلش اصلا بهم نگفت ولی من گفتم بهش

2742

اتفاقا اصلا اصصصلا ادم ساده ای نیستی

خیلی هم زرنگ و زبل هستی

چون اینجا چند نفر ازت پرسیدن شکم سومتو حامله ای چند ماهته بچت حنسیتش چیه؟!هیچکدومو جواب ندادی 

تو ازاون ادمایی هستی که همش الکی مظلوم نمایی میکنی خوبم بلدی و سیاست داری ادمارو میپیچونی 

وخیلی راحت دل میشکنی

مثلا چی میشد اگه جواب کاربرا رو میدادی؟؟چیزی ازت کم میشد که مخفی کاری میکنی؟! 

اتفاقا اصلا اصصصلا ادم ساده ای نیستی خیلی هم زرنگ و زبل هستی چون اینجا چند نفر ازت پرسیدن شک ...

وااای چه جالب منم خیلی دوست داشتم بدونم این خانم بارداره یانه ولی دیگه حرفی نزد 

اخه هردو باهم حامله بودیم باهم زایمان کردیم سرهمین گاهی دنبالشون میکنم،

ولی فکرنکنم حامله باشن چون میخواستن مورنگ کنن

وااای چه جالب منم خیلی دوست داشتم بدونم این خانم بارداره یانه ولی دیگه حرفی نزد  اخه هردو باهم ...

چرا بابا بارداره نمیگه

میترسه چشم بخوره دیگه حرفی نمیزنه

برو چند پست قبلشو بخون از بارداریش گفته بود ولی یهو چیزی نگفت دیگه 

حالا انگار ادم دوبار پشت هم باردار شه خیلی هنر کرده که فک میکنه چشم میخوره

2738
وااای چه جالب منم خیلی دوست داشتم بدونم این خانم بارداره یانه ولی دیگه حرفی نزد  اخه هردو باهم ...

راجب رنگ هم اگه دقت کرده باشی گفته نمیخوام زمینه موهام رو رنگ کنم

میخوادرو مشکی مش کنه که هیچ ضرری نداره تو بارداری چون به ریشه ی مو‌مواد نمیزنن

بعدشم این‌ خانم دیگه‌ماه بارداریش بالاس و‌دیگه رنگ کردن ضرر نداره

راجب رنگ هم اگه دقت کرده باشی گفته نمیخوام زمینه موهام رو رنگ کنم میخوادرو مشکی مش کنه که هیچ ضرری ...

واقعا که ادم انقد تند نمیره

من اصلا منظوری ندارم کسی رو سر کار بزارم حامله بودم ولی سقط شد اصلا هم راضی نبودم به حامله بودن دوباره من تو نگهداری همین یکی موندم مگه حامله شدن چشم خوردن داره بلانسبت حیون هم حامله میشه