2733
2739

چیکار کنم ،،،،،

اصلا دلم باهاش صاف

تا کوچیکترین بحثی میکنیم ،،،اصلا خوشم نمیاد باهاش حرف بزنم یا حتی نگاهش کنم ،،،،،

چیکار کنم  

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

بعضی ها اینجوری اند،مادربزرگ منم نمیتونه گذشت کنه وتاچندسال یک چیز توذهنش میمونه

🦋🌺میدانم که اگر کسی را به اشتباه قضاوت کنم،دنیاتمام تلاشش رامی کند تامرادرشرایط او قراردهد،وبگوید درتاریکی بوده ام
ازدواجتون تحمیلی بوده ?? دوسش دارین ?

نه اصلا تحمیلی نبوده به هیچ وجه

عشق و عاشقی هم در کار نبوده که بگم باهم دوست بودیم 

والا نه راستش رو بگم ،،،،،دوستش ندارم خیلی ،،،،

چون سال های اول ازدواج اصلا باهم نمیساختیم و خیلی دعوا داشتیم ،،،

الان چند سالی هست بهتر شده 

و الان چند ماهی هست خیییییییلی بهتر شده ،،،،

ولی کلا از همون اولش اینجوری بودم ،،،،یه بحث کوچیک میکنم دلم باهاش صاف نمیشه ازش متنفر میشم 

2740
بعضی ها اینجوری اند،مادربزرگ منم نمیتونه گذشت کنه وتاچندسال یک چیز توذهنش میمونه

اره منم اینجوری هستم 

البته با شوهرم بیشتر از بقیه اینجوری هستم 

اصلا میبینمش دهنم ققل میشه حتی نگاهش هم نمیکنم 

نه اصلا تحمیلی نبوده به هیچ وجه عشق و عاشقی هم در کار نبوده که بگم باهم دوست بودیم  والا ن ...

اینکه دوسش ندارید خیلی مهمه اول سعی کنید بهش علاقه پیدا کنید خوبیهاشو ببینید کارهایی که براتون کرده و... به مرور علاقه که بوجود بیاد زندگی هم قشنگتر میشه 

مرنج و مرنجان
اینکه دوسش ندارید خیلی مهمه اول سعی کنید بهش علاقه پیدا کنید خوبیهاشو ببینید کارهایی که براتون کرده ...

بعد سال ها نمیتونم دوستش داشته باشم واقعا ،،،،

اونایی که لیلی مجنون بودن بعد سال ها هم دیگه برای هم عادی میشن و سرد و تکراری 

چه برسه ما

بعد سال ها نمیتونم دوستش داشته باشم واقعا ،،،، اونایی که لیلی مجنون بودن بعد سال ها هم دیگه برای ...

عشق که از بین نمیره من خودم هشت ساله ازدواج کردم هر روز بیشتر از قبل همسرمو دوست دارم . بله مثل روزهای اول هیجان و عطش نیست ولی عشق و علاقه کم نمیشه 

مرنج و مرنجان