2737
2739
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

چرخگوشت 

کلثوم اکبری هستومه ساکن ساری . مه جنون دست دادومه مه دست نیه . سیزده تا بیه چهارده تا بیه پونزده تا بین ندونمبه. ندونمبه یه ماه کشیه بیست روز کشیه دو ماه کشیه یکسال کشیه ندونمبه.قرص دادومههه قرص قننند ....با حوله ...
2740

چیزایی ک خودم خریدم برقی جات لباسشویی ظرفشویی تلویزیون یخچال کولر بزرگ کولر اتاق خواب اسپیکر باز تخم مرغ آبپز کن قهوه ساز آبمیوه گیری سبزی خورد کن جاروبرقی مخلوط کن پلو پز چرخ گوشت ساندویچ ساز سبزی خشک کن همینا بود تقریبا 

عدس کوشولووووم ۱۴۰۳/۱/۱۴ ساعت ۵ صبح سقط شد 💔روزی که آزمایش دادم دکتر آزمایشگاه بهم گفت ی عدس کوشولووو تو شکممه منم اسم کاربریمو گذاشتم مامان عدس کوشولووو اما دیگه عدسم و ندارم 🥺💔

آها سرخ کن و توستر و مایکروفر هم خریدم ک مایکروفر و بستنی ساز و اینا هنوز تو کارتون تو پشت بوم هستن   

عدس کوشولووووم ۱۴۰۳/۱/۱۴ ساعت ۵ صبح سقط شد 💔روزی که آزمایش دادم دکتر آزمایشگاه بهم گفت ی عدس کوشولووو تو شکممه منم اسم کاربریمو گذاشتم مامان عدس کوشولووو اما دیگه عدسم و ندارم 🥺💔

بستگی به میزان خرجی که میخوای کنی و اینکه چه وسیله هایی به عهده شماست 

جلوی غیر ضروری ها غ میزارم اگه بخوای کمتر هزینه کنی

یخچال و فریزر

تلویزیون

جاروبرقی

چای ساز 

لباسشویی

غذاساز(با اسیابو مخلوط کن و...)

ابمیوه گیری غ

کولر

ماشین ظرفشویی غ

پلوپز غ