2737
2734

آقا برگاااام ریخته از این ماجرا 

من یه دختر خاله دارم که پنج سال پیش ازدواج کرد و یه سال بعدش حامله شد و یه دختر بدنیا اورد.شوهرش ترکه و مثل اینکه عاشق پسره (البته دخترشم دوست داره ولی کلا دنبال پسره) 

این دخترخاله من بخاطر وضع مالی شوهرش بنده خدا هیچ مسافرتی نرفت تو این پنج سال .شوهرش گیر داده بود که بچه میخوام اونم پسر .دخترخالمم شرط گذاشت که اول منو یه مسافرت کیش ببر یه مشهدم ببر حلقه ازدواجمم که گرفتی فروختی واسم بخر تا دوباره حامله بشم 

شوهرش هرجوری که بود همه این کارا رو کرد و از مسافرت برگشتن و انگار بعد یه مدت حامله شده 

حالا جنسیت بچه مشخص شده و معلوم شده دختره علارغم اینکه زیر نظر دکتر تغذیه بودن هر دو 

حالا شوهرش و خانواده شوهرش میگن این همه مسافرت و طلا بخر این همه هزینه کن به امید پسر حالا خانم دختر میخواد بزاد 

دختر خالمم قهر کرده با بچه اومده خونه خالم مونده 

ینی من هرچی بیشتر به این جریان فکر میکنم بیشتر پرام می‌ریزه از حماقت هر دو .و همشون و کلا همه چیز و همه کس 

هرکاری خواستی بکنی هر چیزی خواستی بگی،خدا رو در نظر بگیر
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

خاک 

یه مشت فسیل

آقا نیستم  😐     والا کاش فرهادمجیدی بودم 🥺💙یه اس اسی خستهِــ               (یک طرفه بودن میتونه همه چیو خراب کنه از جاده بگیر تا احساسات)                                                                       تـــــو ماه من بودی اما سرت باستاره ها گرم بود.      شاید یروز منم به ارامش رسیدم نرسیدمم نرسیدم دیگه عادت کردم اصلا  به جهنم بچرخ تابچرخیم 😂
2740

ما دو تا خواهریم   مادرم وقتی 10 سالم بود چیزای گرمی می خورد بچش پسر بشه  دعا نذر نیاز 

زد و حامله شد و بچشم دختر و مریض 

سقط کرد 

الان وضع مالیمون داغونه مطمئنا اگه یه بچه اضافه وجود داشت نابود میشدیم چون بابام ترکمون کرده 

قسمت عزیزم 

خدا از چیزایی خبر داره که ما فکرشم نمی کنیم 

خدا می گوید نگو بدون آن نمی توانم زندگی کنم ، تو را بدون آن هم زنده نگه می دارم وفصل عوض می شود ، سایه درختانی که سایه می افکنند خشک می شود ، صبر لبریز می شود، یار را که جان و دلت بود غریبه می شود و ذهنت متعجب می شود ، دشمن برمی خیزد و تبدیل به بهترین دوستت می شود ، دنیای غریبی است هر چیزی را که می گویی نمی شود اتفاق می افتد ،می گویی نمی اُفتم ، می افتی ، سقوط می کنی ، عجیب ترینش هم این است می گویی مردم اما زنده می مانی...:)
پسرپرستی همه جای ایران هست. حالا یه عده منو‌ رنده میکنن که نه ما نداریم.ولی واقعیت همینه‌

آره منم به این نتیجه رسیدم که همه جا هست

هرکاری خواستی بکنی هر چیزی خواستی بگی،خدا رو در نظر بگیر
پسرپرستی همه جای ایران هست. حالا یه عده منو‌ رنده میکنن که نه ما نداریم.ولی واقعیت همینه‌

اره واقعیته 

میشه یه صلوات برای شادی روح داداش جوونم بفرستی 🥲💔اگه فرستادی بگو تا منم برای حاجت دلت یه سوره توحید بخونم 🌹در طول روز دلت برا امام زمانت تنگ میشه؟😢چند بار در روز به یاده امامت میوفتی ؟؟برای بی کسی و غربت و صحرا نشینی امامت دلت میسوزه ؟؟😔 اگه دلت گرفت برای تنهاییش یه صلوات برای تعجیل درظهورش بفرست 🙏🌹مطمئن باش امام هم برای خوشبختی تو دعا می‌کنه 😍🥰 ای مردم دنیا مژده که سوار کاری می‌آید با هیبتی چون حیدر کرار 😍💞أللَّھُـمَ ؏َـجِّـلْ لِوَلیِڪُ ألْـفَـرَج🤲
2706