2737
2734

من اخیرا آن را تهیه کردم و برای پارگی دیسک گردن دارم استفاده می‌کنم خدایی در جهت کنترل درد و متمرکز کردن درد فقط در یک نقطه اصلی عالیه چهار روزه دارم استقاده می کنم هنوز درد دارم البته کمتر از قبل 

لطفا دوستانی که از این پماد برای دیسک استفاده کردن بیان نظراتشان را بگویند 

ممنون 

مثل اینکه هیچ کس استفاده نکرده! ان‌شاءالله بعد از مصرف دارو کم کم خودم نظرم را اینجا اعلام می‌کنم تا بعدها برای دیگران مفید بلشد. 

من پارگی دیسک گردن مابین ۳ و ۴ دارم 

درد شدید داشتم و فوق‌العاده حرکت سرم سخت شدا بود سنگینی پشت سر و گردن و درد در شانه و حتی گاهی در بازوی چپ

با مراجعه به پزشک جراح مغز و اعصاب، داروهای گابانتین شبی یک عدد، ملوکسیکام صبح یک عدد و ویتامین ب روزی یک عدد، قرص غضروف ساز فست ران روزی یک عدد را دارم مصرف می‌کنم در کنار این داروها پماد ادورامین را هم تهیه کردم الان ۴ روزه از پماد استفاده کردم 

واقعا برای کنترل درد مفیده و درد را کم کم کم می‌کند و در یک نقطه متمرکز می‌کند در این خصوص عالی بود 

اما اینکه روی درمان پارگی و جمع شدن غضروفم اثر دارد یا نه فعلا نظری ندارم 

برای دوستانی که درد شدید دیسک کمر و گردن دارند استفاده آن را فعلا برای تسکین درد فوری پیشنهاد می‌دهم داروی گیاهی هست و عوارضی ندارد الحمدالله 

مثل تیری در تاریکی 

تا نظر بعد خدانگهدار

در دهمین روز از مصرف پماد، هنوز نمی‌تونم نظری بدهم!  همچنان در کنترل درد موثر بوده اما درمان نه 

چون من هر روز علائم جدید در دیسک گردنم را رویت می‌کنم 

فعلا درد در گردن 

درد در یک نقطه در شانه چپ نزدیک مهده های گردن خیلی دردناکه😭😭😭

یکی دو بار سرگیجه را اخیرا تجربه کردم 

یکی دوبار هم درد خفیف در دست چپم😭همین که  دیدم درد در دستم کشید بسیار گریه کردم 

گردن درد ساده کجا و درد منتشر شوینده در دست کجا! 

سردی دست و پای چپ 

سنگینی پشت سر اصلا نمیتونم سرم را خم کنم اگر خم کنم انگار وزنه ۱۰ کیلویی پشت سر و گردنم آویز کردند 

گاهی درد تیز کشنده به پشت سرم دارم.از جای ریزش مو تا نزدیک های گوش

خلاصه زندگیم کن فیکون شده 

خواهش می‌کنم برای سلامتی من و دیگر بیمارها امن یجیب ... را ده مرتبه بخوانید 

ان‌شاءالله ادورامین واقعا معجزه کند 

تا بعد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

۲ روز دیگر با استراحت گذشت 

و من امروز به این نتیجه رسیدم فعلا ادورامین استفاده نکنم 

بعد از علائم سرگیجه رسیدم به بی حسی و گز گز پای چپ! 

چقدر دیشب گریه کردم 

الانم فقط گاهی گردنم درد می‌کند و این بی حسی مزخرف روی پایم تکی ذوق می‌زند مخصوصا در رله رفتن 

فردا مبخواهم مجددا به پزشک مراجعه کنم ببینم چه میشه کرد

2731