2733
2734
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

مگه شکم خالی و حسرت میدونه عشق چیه

من مسلمانم و شیعه و به همه ادیان احترام میگذارمشهید برای من یعنی امام حسین که در برابر ظلم قیام کردشهید یعنی حر که نگفت مامورم و معذور جانب حق رو گرفت و جاودانه شد====================اونایی که همه چی براشون گل و بلبله شاعر میگه*تو کز محنت دیگران بی غمی نشاید نامت نهند ادمی*
2740
فراموش که نمیشه کرد فقط ب نبودش عادت میکنی 

خیلی ناراحتم تا حالا فک میکردم میتونیم این چند روزه خودم رفتم سرکار الان تموم بدنم درد میکنه حقوقشم ناچیزه 

ولی من خیلی دوسش دارم🥲

لطفا لایک نکنید
اگه نتونی دیگه کسیو دوست داشته باشی چی

دوست داشتن اینم ماندگار نمیمونه در عین حالم باید از بقیه دوست داشتن ها هم چشم پوشی کنی

من مسلمانم و شیعه و به همه ادیان احترام میگذارمشهید برای من یعنی امام حسین که در برابر ظلم قیام کردشهید یعنی حر که نگفت مامورم و معذور جانب حق رو گرفت و جاودانه شد====================اونایی که همه چی براشون گل و بلبله شاعر میگه*تو کز محنت دیگران بی غمی نشاید نامت نهند ادمی*
خیلی ناراحتم تا حالا فک میکردم میتونیم این چند روزه خودم رفتم سرکار الان تموم بدنم درد میکنه حقوقشم ...

اگه دوست داره تلاش میکنه واس رسیدنت 

#️⃣لطفا مخالف نظر منی ریپ نزن🪧تاپیک های زده شده متعلق به من نیست
دوست داشتن اینم ماندگار نمیمونه در عین حالم باید از بقیه دوست داشتن ها هم چشم پوشی کنی

درسته ولی من تا حالا هرچیو دوس داشتم کنار گذاشتم

لطفا لایک نکنید
2706