2733
2739

سلام برهمگی

آقایون به هیچ وجه نه لایکم کنند نه ریپلای کنن نه تو تاپیکم کامنت بذارن 🌸من به قدرت خدا ایمان دارم😍😍😍قدرت خدا مافوق قدرت هاست 🌼🌼پس هیچ وقت ناامید نمی شوم و به رحمتش امیدوارم🌼🌼🌾🌼
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

[QUOTE=336970916]فرهنگیان یا آزمون استخدامی؟[/QUO

خب شرایط هرکدوم چه جورین

آقایون به هیچ وجه نه لایکم کنند نه ریپلای کنن نه تو تاپیکم کامنت بذارن 🌸من به قدرت خدا ایمان دارم😍😍😍قدرت خدا مافوق قدرت هاست 🌼🌼پس هیچ وقت ناامید نمی شوم و به رحمتش امیدوارم🌼🌼🌾🌼
2728
سلام اگه از طریق آزمون استخدامی اقدام کنی حداقل ۲۰ و حداکثر ۴۰  ولی اگه از طریق کنکور اقدام ک ...

ممنونم ازتون 

هرسال هست

[QUOTE=336970916]فرهنگیان یا آزمون استخدامی؟[/QUO خب شرایط هرکدوم چه جورین

فرهنگیان فکر می کنم ۲۴ 

من ۹۷ قبول شدم

آزمون استخدامی ۴۰

به ازای هر فرزند هم فکر می کنم یه سال اضافه بشه با ازای متاهل بودن رو نمی دونم

فرهنگیان فکر می کنم ۲۴  من ۹۷ قبول شدم آزمون استخدامی ۴۰ به ازای هر فرزند هم فکر می کنم یه س ...

ممنونم ازمحبتتون