2737
2739

خواهش میکنم کتابای روانشناسی و تربیت بچرو بخونین فیلمای آموزشی تربیت فرزند رو ببینین از مشاوره کمک بگیرین مشاوره رایگان تو گوگل سرچ کنین شمارش هست

خواهش میکنم از بچتون با محدودیت زیاد یک بیمار نسازین.. یک جور بچتون بزرگ کنین که نه سیخ بسوزه نه جوجه..  خانواده من مثل شما محدودیت زیادی برام گذاشتن تست دادم91 درصد افسردم فقط خدا خدا میکنم خودکشی نکنم ولی نمیتونم آخرامه و خیلی از لحاظ روحی ضعیف شدم و با کسی نمیتونم درد دل کنم چون درد دلامو مسخره میکنن یا آتو میکنن ..

سوالی درباره نوجوون ها داشتین در خدمتم

آیسان اسلامی به نی نی سایت پیوست(الکی😂) همون کاربر آیسان هستم این سومین اکانتمه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

یا مثلا مثل من که تا میام تو خونمون یه کم راحت باشم بلند بخندم بلند حرف بزنم یا حتی جواب داداشمو بدم هزار بار مامانم نکوبه سرم که تو‌دختری و الان صداتو یکی میشنوع وکلی فح‌ش

درحالی که خودش همه جوره راحته هعییی

ما همیشه میخندیم چون به شما نمیرسه غم های مارو ببینین :) تورک 🔗💚
یا مثلا مثل من که تا میام تو خونمون یه کم راحت باشم بلند بخندم بلند حرف بزنم یا حتی جواب داداشمو بدم ...

منم صدامو بالا میبرم مادرم بهم فش میده تنها نیستی

2738
منم صدامو بالا میبرم مادرم بهم فش میده تنها نیستی

واقعا اذیتم دیشب مهمون داشتیم به من میگف نیا پیش اونا شامو آشپزخونه بخور

منم کل شبو تو اتاقم بودم درس داشتم  

گاهی از وجودم خجالت میکشم

ما همیشه میخندیم چون به شما نمیرسه غم های مارو ببینین :) تورک 🔗💚
من دختر ۱۳ ساله دارم،رابطم باهاش خیلی خوبه،دختر خوبیه درسخون مودب.فقط،یه مدت خیلی بداخلاق شده بود ال ...

بخاطر هورمونه

واقعا اذیتم دیشب مهمون داشتیم به من میگف نیا پیش اونا شامو آشپزخونه بخور منم کل شبو تو اتاقم بودم د ...

خجالت نکش درس بخون برو

من به شدت نوجوونی مامانم واذیت کردم واون موقع واقعا حس میکردم حق دارم البته تااول دبیرستان ازاول دبیرستان یهو خوب شدم ورابطه مون انقدر خوب شد که وقتی ازدواج کردم یه مدت افسردگی گرفت مامانم ولی الان که به عقب برمیگردم واقعا ناراحتم وپشیمون به خاطر اون روزا.

البته نوجوونی دوره ی سختیه این تغییرات هورمون و...واقعا هم نوجوون باید خیلی روخودش کارکنه هم خانواده صبرو مداراشون وخیلی بالاببرن

تمام زندگیم را برای آنچیزی که ازم گرفته بودن هدردادم..  .نه برای آن چیزی بهم داده بودن....
2706