2733
2739
عنوان

میاین یخورده صحبت کنیم؟

51 بازدید | 6 پست

سلام من ی مشکل بزرگی دارم خیلی وقته همش تو دلم میوفتاد که نماز بخونم آخ تا ۶ سال پیش نماز خون بودم و گزاشتم کنار ی مدت نماز میخونم و الان چن وقته هست ک عاشق خدا هستم خیلی خیلی دوسش دارم میدونم سوال مسخره ای هس ولی چرا اینطوری شدم؟(۲۶سالمه ۳ ماه از شوهرم جدا زندگی میکنم چون منو خیلی میزد سنتی ازدواج کردیم فامیل دور هستیم اون ۳۴ سالشه هر بار آشتی میکردم همون اش و همون کاسه ولی صبرم سر اومد این بود مشکلم)

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
شمارو نمیدونم ولی من فک میکنم بخاطره گناهه که مانع میشه من این روزا اشتباهات زیادی داشتم 

ی عشقی ب خدا پیدا کردم ک همش قربون صدقش میرم مخصوصا قبل خواب یا وسط درس خوندن یا کارا

ی عشقی ب خدا پیدا کردم ک همش قربون صدقش میرم مخصوصا قبل خواب یا وسط درس خوندن یا کارا

اینکه خوبه ب نظرم ازفرصت استفاده کن شروع کن من ازخودم بدم میاد بیشتراز۵ سال خیلی کم نمازم قضا شد اما ازاسفند خیلی وقتا قضاشده امروز صب خوندم ظهروعشا مونده 

به دلِ خسته بگوييدخداوندی هست !