2733
2734
عنوان

شوهرم میگه بیا جداشیم

800 بازدید | 41 پست

با توجه به توضیحات تاپیکام

من پولو طلاو..... هرچی بود داشتم فروختم که

بتونیم خونه بگیریم 

کع قرارشد ماشین بجاش به نامم بزنه

اما ماشین که هیچی به نامم نزد

رفته قراردادم به اسم خودش نوشته

حالا که حقمو خاستم میگه نمیخامت بیا جداشیم

البته اینم بگم ها مدام از بهمن مااه میگه از چشم

افتادی 

منم گفتم هااا چیه تا حقمو خاستم میگی بیا جداشیم

گفت اره

منم گفتم باش درخواست بده جدا میشیم

حق با کیه بنظرتون 

؟؟؟؟؟ 

خدایا من جز تو کسیو ندارم تو بخواه برای من توبساز برای من صالح منو با خواسته ی من یکی کن به تو ایمان دارم معبودم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نمیدونم 

ولی خواهش بشین سرجات جدایی خیلی سخته 

سه ماه توی راه دادگاه هام خسته شدم 

مهریه ام نمیخام فقط جداشیم 

البته من چاره ای ندارم وگرن می موندن ب خانوادم بی احترامی کرد میخام جدا شم 

وگرن برمیگشتم 

2728

بشین سر زندگیت ولش کن.حالا که همه چی داره از چشمش افتادی؟ اونموقع که فقیر بود عاشقت بود؟ بیخود کرده بشین سر زندگیت از داشته هات لذذذذذت ببر.با لجبازی زندگیتو الکی الکی از دست نده.جوابشو نده ولش کن دوباره میری تو چشمش نگران نباش

🌻برای سلامتی و فرج امام زمان یه صلوات بفرست🌻
همه چیرو‌۲ دستی تقدیمش کردی که حالا بگه بیا جداشیم  ، مهریه چقدره بزار اجرا

اره خودم مقصر بودم خیلی خوبی کردم بش 

حس میکنم داره خیانت میکنه بهرحال خسته شدم

وقتی منو نخاد دیگه نمیشه

خدایا من جز تو کسیو ندارم تو بخواه برای من توبساز برای من صالح منو با خواسته ی من یکی کن به تو ایمان دارم معبودم
2740
بشین سر زندگیت ولش کن.حالا که همه چی داره از چشمش افتادی؟ اونموقع که فقیر بود عاشقت بود؟ بیخود کرده ...

خب وقتی نمیخاد چکارش کنم نمیخاد دیگه

به زور میشه؟؟

خیلی ببخشید ولی کلا حماقته زن مالشو بده تا شوهر بره بالا مرد خودش باید به دس بیاره

حالا میدونم حماقت کردم تو بودی الان جای من چکار میکردی

خب وقتی نمیخاد چکارش کنم نمیخاد دیگه به زور میشه؟؟

بله میشه عزیزم.باهاش وارد بحث نشو وقتی بحث میکنه بلند شو برو سرتو گرم کن.تبر نزن به زندگیت.مردا کلا مودی هستن از مودش درمیاد ولش کن.بذار انقدر بگه تا خسته بشه بعد مثل آدم میاد میشینه سر زندگیش دیگه هیچی نمیگه

بله میشه عزیزم.باهاش وارد بحث نشو وقتی بحث میکنه بلند شو برو سرتو گرم کن.تبر نزن به زندگیت.مردا کلا ...

بخدا این دوماه میگه جداشیم

هروقت گفت جداشیم بگو نمیخوام جدا بشم من دوستت دارم زندگیمم دوست دارم بعد بلند شو برو هرچییییییی هم گفت جوابشو نده. آب پاکی رو بریز روی دستش

2706