2737
2734
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

عزیزم. ببین کسی اگه یکیو بخواد تلاش میکنه. نگهت دار نه. بگه برو.  شوهرم منم ازش پول میخوام میگه.  جدا شیم برو خونه بابات. بهش میگم بیا بریم بیرون چرخ بزنیم میگه بره. خونه بابات   دوره عقد راحت در تو چت. هاتون.  اگه اینجوری میگه.  با ویس. بگیر برو نشون دادگاه بده به راحتی طلاق بگیر الان شوهرم. هنوز خونه  نیومده به دلیل اینکع با داداش رفتن خوش گذرونی الان. دوماه پیش میلیون پول داده به عمش خدا شاهد تاحالا از ۱میلیون  بیشتر حسابم واریز نشده  سخت بااینجور آدما. زندگی. اگه میگه طلاق جداشو واگرنه بعد ازدواج کارت گریس.  افسردگی 

بگو اگه تو اینطور میخوای اوکی باشه من حرفی ندارم وقهر کن برو خونتون 

اگه از رو نقطه ضعفت همیشه این حرفو میزنه وقصدش جدایی نباشه خودش میاد سمتت ودیگه هم این حرفشو تکرار نمیکنه چون میدونه تو نمیترسی دیگه

اگه هم واقعاااا قصدشدجدایی باشه خب بذار بره 

کسی که بخواد بره امروز نگهش داری فردارفته

اما ب احتمال ۹۹ درصد ازاین حرف ب عنوان نقطه ضعف تو داره استفاده میکنه وقصدش جدی نیس وباید بهشون نشون بدی نمیترسی

زندگی هیچ وقت آسون تر نمیشه تو قوی تر شو❤️🌱 واینکه بترس از بازی که فکر میکنی توش برنده ای👍
2740
عزیزم. ببین کسی اگه یکیو بخواد تلاش میکنه. نگهت دار نه. بگه برو.  شوهرم منم ازش پول میخوام میگه ...

ولی سخته برام من با کلی آرزو ازدواج کردم شوهرم دوسم داشت نمی‌دونم چرا اینجوری شده

بگو اگه تو اینطور میخوای اوکی باشه من حرفی ندارم وقهر کن برو خونتون  اگه از رو نقطه ضعفت همیشه ...

ما عقدیم من خونه خودمونم هربار که این حرفو میگه من بهش میگم باشه راه باز جاده دراز من نقطه ضعف ندادم دستش 

گفتم میگه عصبی بودم یه چیزی گفتم ولی هی تکرار میکنه

بگو دوست داری از این به بعد منم بگم 

دوست داری عصبی شم برم تقاضای طلاق بدم 

یه لحظه فکر کن ببین چه حالی میشی

ازمیان دردها،آنهایی که گفته نشدند مارا پیر کردند💔
نمی‌دونم شاید واقعا میخاد جداشم

نه بابا 

ولی خیلی حرف بدیِ...سعی کن یه راهی پیدا کنی ازسرش بندازی 

وگرنه تو خونه ی خودتون بیشتر اذیتت میکنه

ازمیان دردها،آنهایی که گفته نشدند مارا پیر کردند💔
2706