2733
2739
عنوان

قضاوت با شما دوست پسر خواهرم بیاین

165 بازدید | 10 پست

چند روز پیش دوست پسر خواهرم یهو بهش گفت پیام نده بهم تا خودم پیام بدم بعد ی متن نوشت ب خواهرم گفت اینو بفرست ب دایرکت پیجم! خواهرم شک کرد اومد بعد نیم ساعت پیام داد بهش گفت متاسفم برات اونم شروع کرد که برات توضیح میدم و فلان خب توضیحاتش این بود ک گفت من ادمین پیجم دختر خالمه و دختر خالم ب خواهرم گفت که من دوست دختر دارم برا همین نمیخواستم کسی بفهمه...برا اینک در خواهرمو بدست بیاره اومد بهش براش اسکرین شات از چت خودش با دختر خالش فرستاد که تو چرا رفتی ب اجیم گفتی مگ تو نخود آشی دختره هم بهش گفت اشتباه نکن و پسره گفت اصلا زنمه ب تو چ گمشو از پیجم بیرون...خواهرم گفت حس میکنم این چت ساختگی بگذریم... خواهرم گفت باشه حرفات قبول ولی باید عکس شناسنامتو برام بفرستی گفت پیشم نیست ولی حتما نشونت میدم منم اومدم راجب پسره تحقیق کردم فهمیدم آره زن نداره و مجرد.....چند ساعتی از این ماجرا گذشت که ی دختر میاد اینستا ب خواهرم پیام میده و بهش میگ احمق و دیوث و فلان خواهرم بهش گفت اسکرین شات گرفتم ازت شکایت میکنم بعد اون خانمه باز توهین کرد ب خواهرم اینبار خواهرم بهش گفت تو کی هستی گفت تو صبح بهش پیام دادی گفتی بیا واتساپ درسته خواهرم گفت آره گفت من زنشم اون داره بهت دروغ میده چرا حرفاشو باور کردی همینا رو گفت و خواهرم بهش گفت اگر راست میگی برام عکس دوتایی بفرست باهاش نفرستاد گفت عکس شناسنامتو بده نفرستاد گفت دلیلی ندارم بفرستم در آخر از خواهرم معذرت خواهی کرد بخاطر فحش ها و رفت .... خواهرم ب پسره گفت و پسره گفت سریع بلاکش کن این دختر خالمه

یهو پسره به خواهرم گفت این دختره چت تو و منو‌فرستاد برا بابام بعد خلاصه ب خواهرم فرداش گفت من رفتم تهران کار دارم خواهرم شک کرد رفت در خونش دید آره ماشینیش نیست گفت خب راست گفت تا امشب پسره استوری فرودگاه می‌زاره خواهرم بهش میگ مگ تو با ماشین نرفتی میگ نه با ماشین مامانم رفتیم ...بعد خواهرم بهش گفت پس ماشینت کجاست گفت تو پارکینگ خواهرم گفت من دیروز رد شدم نبود گفت حتما داداشم برده بیرون در آخر خواهرم بهش گفت داری بهم دروغ میگی بعد برگشت ب خواهرم گفت تو شکاکی من برا خودم شخصیت دارم و فلان........ بنظرتون پسره داره پنهان کاری میکنه یا چی 

پسره تاجر بچها وضع مالی عالی ‌‌..پیج هم داره 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
2740
پسره دروغگوعه؟؟ میگ اون دختر خالم قبلا منو دوست داشت ولی من ردش کردم خواهرم میگ پس چرا ادمین تو شد م ...

ریسکش خیلی بالاس

بعدم اکه واقعادخترخالشونخاد به حرف خواهرش گوش نمیده

برفرضم گوش کنه پس دهن بینه وبقیه براش تعیین تکلیف میکنن که این ازهمش بدتره

وخدایی که بشددددت کافیست❣