2737
2734

من روم بعدسقطم حتی لتروزولم بااینکه فولیکول خوبم دارم جواب نمیده

ولی قباا ۳ماه ضدحاملگی سیپیترون کامپاند خوردم ۴امین ماهش خُداروشُکر باردار شدم ولی متاسفانه سقط شد ۱۵هفتگی🥺

من مجردم از ۱۸ سالگی سیپروترون کامپاند میخورم

همیشه کابوسمه که نتونم بچه دار بشم🫠

شما تنبلیتون درچه حدی بود؟

چِطوری ماهِ قَشَنگَم؟🌜تورومیخواد دلِ تَنگَم💙مَگه مَن دِلَم میاد با دلِ کوچیکِت بِجنگم؟؟🥀بعضی روزا وقتی از خواب بیدار میشم چشمام پر از اشکه ولی دلیلشو نمیدونم.....هیچ وقتم یادم نمیاد چه خوابی دیدم.ولی ساعت ها بعد از اینکه بیدار میشم یه حس عجیبی دارم انگار که یه چیزی رو از دست داده باشم.انگار همیشه چیزی ،کسی یا گم شده ای هست که دنبالشم.....💔لطفا توی صحبت هاتون حد مرز خودتون رو بدونید.اینجا شما فقط یه تیکه از زندگی من رو میخونی نه همشو♡

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

نمیدونم تنبلی تخمدان داشتم و  دارم  فقط از فاجعه ایی ک بود بهتر شد قرص خوردم ولی بیشتر چون لاغر شدم بهتر شد هنوزم دارم یعنی با اینک باردار بودم تنبلی تخمدانم داشتم 

عدس کوشولووووم ۱۴۰۳/۱/۱۴ ساعت ۵ صبح سقط شد 💔روزی که آزمایش دادم دکتر آزمایشگاه بهم گفت ی عدس کوشولووو تو شکممه منم اسم کاربریمو گذاشتم مامان عدس کوشولووو اما دیگه عدسم و ندارم 🥺💔
2738
ورزش کنید رحمتونم گرم کنید خیلی موثره متفورمین و کلومیفن و لتروزول هم خوبن تاپیک دارم خواستید بخ ...

رو من جواب نمیدن امپول ازادسازیم میزنم شرمنده ولی عین کبریت خشک خشک میشم

برید پیش متخصص طب سنتی با مدرک از دانشگاه پزشکی،پیش کاراموزا نرید

مزاج بدنتون مشخص میکنن و بر طبق اون داروی بدون عوارض گیاهی میدن که رحم و تخمدان گرم و فعال شه و تنبلی کنترل شه

یا علی....خانما درخواست دوستی میدید قبلش تو یکی از تاپیکام کارتون رو بگید که رد نکنم...تاپیک اولم همیشه بازه هر کس بخواد میتونه اونجا کامنت بذاره.....به حق شهدای کربلا اللهم عجل لولیک الفرج 🌱
ورزش کنید رحمتونم گرم کنید خیلی موثره متفورمین و کلومیفن و لتروزول هم خوبن تاپیک دارم خواستید بخ ...

عزیزم من ی دوره همین قرصارو خوردم روز ۹ تا یازده پربودی هم امپول زدم ولی خب نتیجه نگرفتم

2706