2737
2739

وای امروز با ماشین جدیدش دیدمش ماشین خارجی صفر واقعا خوشکل بود خونه هم داره شغل خوب هم داره هنوزم باهاش دارم حرف میزنم ولی میخواستم جواب رد بدم چون اختلاف فرهنگی داریم اون با طرز لباس پوشیدن من مشکل داره ازم انتظار داره شال همیشه سرم باشه و نیفته حتی میگه یقه لباست نباید باز باشه

ولی اون ماشین چشممو گرفته اگه جای من بودین چیکار میکردین اینم درنظر بگیرید واقعا سخته ادم پوشش رو تغییر بده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خیلی چیز سختی ازت نمیخواد!! اتفاقا بنظرم خیلی هم خوب گفته و خواسته بجایی داشته. لطفا اگه نظرتون مخالفه ریپ نزنید🙂❤️ ولی بنظرم کسی که غیرت داشته باشه همچین خواسته ای داره.

2738

من نمیفهمم پسر جان تو که دختر محجبه میخای چرا سراغ کسی میری که فکر میکنی میتونی بعدا تغییرش بدی، هم روح و روان خودتو داغون میکنی و هم اینکه در نهایت اون زن تغییر نخواهد کرد 

من که اهل عشق و عاشقی نبودم اما تو از کنارم رد شدی و جانم به دکمه پیراهنت گیر کرد.... 
2706