2737
2739
عنوان

بچه ها چرا من اینجوریم🥺

255 بازدید | 28 پست

منو پارتنرم همو اینستا فالو نداریم ب ی دلیلی ... بد برا هم بعضی وقتا پست میفرسیم ....حالا این هیچ ..وقتی که پروف اینستاشو عوض میکنه من چک میکنم ازش بدم میاد متنفر میشم ازش نمیدونم چرا حس بدی میگیرم حس میکنم جلب توجه میخواد کنه پروفشو دو ماه ی بار عوض میکن بنظرتون من حساسم ن؟ 

خیلی زیاد😅

آدمی را آدمیت لازم است عود را گر بو نباشد هیزم است.                                                                *************************************************    از دیروز بیاموز برای امروز زندگی کن و امید به فردا داشته باش و تلاش کن💫
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

شاید کلا ازش خوشت نمیاد ربطی به عکس و اینا نداشته باشه 

✍🏻 ای ستاره ، ای ستاره ی غریب ! ما اگر ز خاطر خدا نرفته ایم ، پس چرا به داد ما نمی رسد ؟! ما صدای گریه ی مان به آسمان رسید ، از خدا چرا صدا نمی رسد ؟!                                                   ممنون میشم اگر برای شادی روح دوست آسمونیم فاتحه بخونید یا صلوات بفرستید ، اگر انجام دادید حتما بهم بگید که دعاتون کنم و برای سلامتی تون صلوات بفرستم 💌
2740
نه شک ندارم اصن بهش خیلی اعتماد دارم ادم خیلی خوبیه 

خوب دلیل فالو نکردنتون چیه؟ میترسه بقیه بفهمن شما باهم هستید؟ اگه دوستت داره چرا پنهونت میکنه

ترکیب رنگ مو خواستی تاپیک رنگ مو رو ببین و سوال کن
خوب دلیل فالو نکردنتون چیه؟ میترسه بقیه بفهمن شما باهم هستید؟ اگه دوستت داره چرا پنهونت میکنه

نه خانوادش و اکثر فامیلاش میدونن ما با هم هستیم قصدمون جدیه... من گفتم فالو نکنیم هم من خیلی حساسم هم اون 

چرا خیلی دوسش دارم اتفاقا🤦🏻‍♀ولی وقتی میبینم ی جوری میشم

شاید شیفته اخلاق و رفتارش شدی نه چهرش 

✍🏻 ای ستاره ، ای ستاره ی غریب ! ما اگر ز خاطر خدا نرفته ایم ، پس چرا به داد ما نمی رسد ؟! ما صدای گریه ی مان به آسمان رسید ، از خدا چرا صدا نمی رسد ؟!                                                   ممنون میشم اگر برای شادی روح دوست آسمونیم فاتحه بخونید یا صلوات بفرستید ، اگر انجام دادید حتما بهم بگید که دعاتون کنم و برای سلامتی تون صلوات بفرستم 💌
2706