2733
2734

یه چیزی ذهن منو درگیر کرده من ۲۷ سالمه مامانم به من میگه سنت داره میره بالا و‌هنوزم ازدواج نکردی اما هیچکس سن منو باورنمیکنه هرکی منو میبینه فک میکنه بچم و ۲۰ سالمه

من وقتی یه دختر ۲۰ ساله هم بودم کسی ازم خاستگاری نمیکرد چون اون موقع فک میکردن من ۱۲،۱۳سالمه خب بنظرتون من باید چه خاکی به سرم بریزم با این قیافه غلط انداز 

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

بیبی فیس خیلی هم خوبه .منم اینجوریم راضیم 

ب قیافه نیس ک😕خواستگار ک اومد میدونن سنت چنده میپرسن تحقیق میکنن همینجور الکی ک نمیان

من به خواسته هایم قول رسیدن دادم🌈
2740

اینایی که بی بی فیسن خوشبختن 

من 21 همه فکر میکنن 25 ام 😑

دختر همسایه مون 32 سالشه همه فکر میکنن 18 سالشه 

من بهش حسودی میکنم 

مامانم منم میگه نگاه دختر مردم چه ظریف خوبه تو هم اندازه... 👩‍🦯

یدونه آرزو تو دلم دارم میشه واسه رسیدنم بهش یه صلوات مهمونم کنی منم دعات میکنم 🙃❤️✨
واقعا ؟ من بهم بچه کلاس ششمی میگن خیلی ناراضی و ناراحت

کاش بخدا به منم اونجوری بگن که کوچیک میزنی 

نگن بیشتر از سنت میخوری

یدونه آرزو تو دلم دارم میشه واسه رسیدنم بهش یه صلوات مهمونم کنی منم دعات میکنم 🙃❤️✨

هدف نداری یعنی

میخوای ازدواج کنی فقط عزیزم ؟

وقتی صبح زود⏰بدلیل کاهلی ازخواب برخاستن راب تعویق می اندازید این جمله را در ذهن مرور کنید:باید برخیزم و کاری را انجام دهم که برازنده یک انسان است💙🌱
به هدفام رسیدم

مبارک پ قصد ازدواج داری با ی ک اومدش آشناشو رفتارشو آنالیز کن دختر حتما ک خدا نکرده باخت ندی عزیزم

وقتی صبح زود⏰بدلیل کاهلی ازخواب برخاستن راب تعویق می اندازید این جمله را در ذهن مرور کنید:باید برخیزم و کاری را انجام دهم که برازنده یک انسان است💙🌱
2706