2733
2734

من دوران عقدم

همسر من هیچ جوره تا حالا ا ر ض ا نشده

یعنی با متدایی که من رفتم نشده تاحالا

اصل مطلبم میخوام بذارم برا بعد عروسی پس فعلا با اون روش نمیتونم از سلامتش مطمین شم

به نظرتون مشکلی هست یا طبیعیه

خیلی راه ها رفتم و نشده

ممنون میشم اگر اطلاعی دارین در این حیطه کمکم کنید

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

اصلا نمیتونه طبیعی باشه بلکه یک مشکل هست 

باید تحت درمان باشند 

کاربران محترم:زمانی که تاپیک میزنم یعنی انتظار هر نوع اظهار نظری را دارم ،پس مشکلی با انتقادشما ندارم در صورتی که ادب کلامتون در تاپیکم رعایت بشه . ،،،،اما زمانی  که در تاپیک کاربران دیگه اظهار نظر دارم هرچند که تبادل نظر هست ، پاسخی که میذارم برای استارتر اون تاپیک هست اگر از کامنتم خوشتون اومد و ریپلای کردین خوشحال میشم اما اگر مطابق میلتون نبود لطف کنید بگذرید  چون چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم پس تنها استارتر اون تاپیک حق انتقاد از کامنتم را دارند  در صورتی که صحبتم تضاد داشته باشد با عنوانشون اگر پاسخی از جانب من دریافت نکردین  دلیل بر این نیست که حق با شماست                                       ممنون از فهم و شعور شما 🤍

این واقعا چیزی نیست که بخواین از تجارب خانومای سایت استفاده کنید. بنظرم مشکلی وجود داره پیش متخصص برین

هشتگ عدالت آبدوغ‌خیاری🤡نی‌نی‌سایت جاییه که امضای وطن پرستی خلاف قوانینه ولی شعار مرگ بر فلان با قوانین مغایرت نداره😂
2740
به نظرتون مشکلش جدیه یا قابل حل شدنه

عزیزم شما فکر کنم کلا همسرت مشکل داره! چرا زودتر اقدام نمیکنی!! 

الان تاپیک دیگتو دیدم که گفتی روی زمین سرد دراز کشیده و بی اختیار ادرار ازش خارج شده!!

بنظرم باید مساله رو‌جدی بگیرید و زودتر به پزشک مراجعه کنید 

چون این مساله هم طبیعی نیست!

2706