2737
2734

خانومها من با پسری 1ماهه تو رابطمه ام خیلییی دوسش دارم ولی  یه عادتی دارع این یه وقتایی خیلیی گرم میگیره یه وقتای میره حتی روزی 1پیام بیشتر نمیده 17/12ساعت بعد سین میکنه پیامم رو 

بخدا خسته شدم 

کلی ذوق دارم براش اما دلسرد شدم 

منم کار دارم زندگی دارم بیکار نیستم اما از بی توجهی متنفرممم 

امروزکلا سین نزده پیامم رو منم دیگه نتونستم اینهمه ذلت رو قبول کنم  

تنها این پیامو نوشتم خوشحال شدم از آشنایی باهات 👋🏻 بعدش بلاک اش کردم اونم سین نکرده هنوز 

اخه مگه میشه تو این دوره زمونه ادم حتی وقت نداشته باشه دودفیقه گوشی نگیره دستش 

بنطرتون کارم خوب بود؟؟ 

خیلیی خیلیی دوسش داشتم اما صبر کردم صبر کردم دیگه تصمیم گرفتم که ترک کنمش  

بنطرتون بلاک نمیکردم بهتر نبود؟؟

🧘
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

عزیزم واقعا میگم مگ میشه اینقد تو شوق داشته باشی و اون نه بنظر اون اصلا دوست نداره

اینقد شکست میخورم و پا میشم ک ببینیم اون روزو ک رسیدم که شده که دیگ منم موفقم.  شکست خود مسیره اگ بخاطر طی کردن مسیر پا پس بکشی پس چجوری میخای برسی ⌛

بلی، افرین کارت عالی بود، شخصیت و غرور خودتو حفظ کردی

کاربر zxm23  هستم. و در حال حاضر عضو فعال گروه مافیایی سلامت باشید🗿  هییی.... بی دلیل تعلیق شدم. بگذریم.🙂✋علیکم السلام😁حالت چطوره؟؟؟چخبرا؟ دوست داشتی ریپ بزن جواب بده👌😁در همین حین که این متن و مینویسم حوصلم سر رفته...و موقعیت حرص دادن یا کرم ریزی کسی و ندارم چون ساعت ۱شبه😅حوصلم سر میره باید یا کرم بریزم یا حرص بدم یکیو👌انرژی و فعالیت و... کلاا شور و هیجان زیادی دارم و سعی میکنم به بقیه هم منتقل کنم😎🥳😁 عاشق کارتون های باب اسفنجی و بینوایان و انیمیشن های المنتال درون و برون و رالف خرابکار وقتی میگم عاشق اینا یعنی 100 بار هرکدومو دیدم و برای  بار 101 میبینم😁یه کتاب و اهنگ خوبم معرفی کنم؟کتاب هنر خوب بودن خیلی قشنگه، هم قلم خوبی داره هم موضوع جالبی درمورد روانشناسی هست،کتاب به امید دلبستم و عقاید یک دلقک،48قانون قدرت هم خیلی بهتون پیشنهاد میکنم... اهنگ زندگی همینه ارتا،بیشتر از همیشه نازنین و محیار، چشماتو ببند، ای گل رویایی ، شراره😁،نازی نازی امشب دلم مست توعه👌،  و قد و بالای تو رعنارو بنازمم تو که با عشوه گری از همه دل میبری چرا نمیرقصی (مدیونی با ریتم نخونی😁 )اینا اهنگای قشنگی ان، قابل شمارو نداشت یادداشت کنید ۶۰۳۷....🤣خبب دوستان عزیز، براتون ارزوی بهترین هارو میکنم،به اخر این متن جذاب رسیدید🤣حالتون همیشه خوب باشه،وقتتون به خیر❤
2740

ما دخترا عجولیم 

پسرا هم انگار از دختری که بیافته دنبالشون خوششون نمیاد 

کم محلی بیشتر جواب میده

خواهرانه دعا کنید برام ازدواجم جور بشه اگه میتونی برام صلوات بفرست♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️
عزیزم واقعا میگم مگ میشه اینقد تو شوق داشته باشی و اون نه بنظر اون اصلا دوست نداره

بخدااا پر از شوققق بودم براش بمیره ام مثل من پیدا نمیکنه 

اخه میدونی وقتایی ام که بود خیلیی با محبت و عشق جوابمو میده کلی قربون صدقه میره احترام میزاره چی بگم اخه نه به این کارش نه به اون کارش

🧘

خوبش کردی حالا که خبر نمی‌گرفته بنظر من خودش میاد جلو از دلت در میاره یجوری، 

غصش نخور منم این روزا خیلی از آدمایی که دوسشون داشتمو و زدم بلاک کردم چ تو مجازی چ تو دنیای واقعی :) 

فرشته کوچولو💫🧚‍♀️
قول میدم چند روز بعد میری از بلاک درش میاری یا میری تو یه نرافزار دیگه اونجا دنبالش میگردی ببینی اون ...

نه دیگه فقط تو تلگرام با این خطم هستم نه من ازونایی ام که غرور و شخصیت ام برام مهمه قید یکی رو بزنم دیگه نمیرم سراغش

🧘
2706