2737
2739
عنوان

واقعا حالم زایس؟؟؟

82 بازدید | 18 پست

تو فامیلتون کسی بوده که از شما کوچیکتر باشه و زود تر از شما ازدواج کنه؟؟؟ من اخر این ماه عروسی دختر عمنه سه سال از من کوچیکه ۲۰ سالشه من ۲۳ من ی خواستگهر داشتم که بهم‌خورد بعد اینکه بله دادم الان مامانم‌سرکوفت میزنه بهم‌که چرا نرفتی و فلان ... راستش خودمم دلم گرفته ی جورایی حس میکنم بختم‌بستس دیگه

پادشاه قلمرو خودت باش حتی اگر قلمروت به اندازه عرض شانه هایت باشد

سلام عزیزم کاری به اینکه مامانت اینجوری گفته ندارم 

ولی بفکر باش سنت بالا بره دیگه خودتم وسواس میشی و نمیتونی ازدواج کنی !

اصلا هم به زندگی دیگران توجه نکن 

یه سریا درسته زود ازدواج میکنن ولی شاید زندگی خوبی ندارن

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

آره زیاد بود دوتا دختر خاله هام که ۱۷ و ۱۸ سالش بود شوهر کردن همسایه مون که یه سال ازم کوچک تر بود ۱۹ سالش بود ازدواج کرد من بیشتر احساس افتخار میکردم که من مقاومت کردم و رفتم دانشگاه😁

2728
آره زیاد بود دوتا دختر خاله هام که ۱۷ و ۱۸ سالش بود شوهر کردن همسایه مون که یه سال ازم کوچک تر بود ۱ ...

الان چی ؟؟؟ هنوزم ازدواج نکردی؟

سلام عزیزم کاری به اینکه مامانت اینجوری گفته ندارم  ولی بفکر باش سنت بالا بره دیگه خودتم وسواس ...

بفکرم اما هبچ‌خوایتگار درست و حسابی ندارم چیکار کنم دارم‌افسردگی میگیرم

بختت بسته است؟!؟!

عزیزم ولی بنظرم فکرت بسته است!!!

تو یه جوان ۲۳ ساله هستی و اول جوانیت هست و صرفاً چون یه دختر خانومی کوچیکتر از شما هست و ازدواج کرده حالت رو از جایی که هستی بد کرده؟!

راضی باش از خودت و برای هدف هوایی که داری تلاش کن و موفق باش ....

فکرت رو با این زباله ها پر نکن...حیفه.......قدر خودت رو بیشتر از اینا باید بدونی عزیز دلم❤️✨🌹

الان چی ؟؟؟ هنوزم ازدواج نکردی؟

خوب هنوز فقط ۲۰ سالمه البته قیافه ام خیلی کمتر نشون میده همه فکر میکنم ۱۴ سالمه 😄 اما خوب خاستگارام دارم ولی دلم میخواد تو سن ۲۴ یا ۲۵ سالگی ازدواج کنم 

2740
بفکرم اما هبچ‌خوایتگار درست و حسابی ندارم چیکار کنم دارم‌افسردگی میگیرم

شاید هنوز اونی که واقعا لایقت باشه نیومده 

افسرده چرا؟

دخترای زیادی هستن ازدواج نکردن هنوز 

ببین خودت میتونی یه آدم درست و حسابی پیدا کنی قصدش ازدواج باشه

شاید هنوز اونی که واقعا لایقت باشه نیومده  افسرده چرا؟ دخترای زیادی هستن ازدواج نکردن هنوز&nb ...

چجوری باید پیدا کنم؟ از کجا؟

ای بابا تو که هنوز سنی نداری هرکی ندونه فکر میکنه ۴۰ سالته هنوز وقت هست 

والا همچین زمان داره مثل برق و باد میگذره 

خب بستگی داره  من میشناسم رفتن برای خرید پسره شماره داده از اون طریق آشنا شدن اومده خواستگاریش ...

آخه من میخوام یه آدم درست و حسابی باشه یه پسری که بخواد تو خیابون بهم شماره بده من اینو بی شخصیتی میدونم

2706