2733
2734

امروز بسیار روز سخت بدی بود تنهایی غم فراوان امانم نداد ظهر بسیار گریه کردم خواهرم کنارم بود مادرم دلداری ام میداد اما من از فرط ناراحت بودن محبت مهربانی اونها رو نمیدیدم...

سر ناهار با گریه غذا خوردم و بغل مادرم با گریه خوابیدم مادرم اصرار داشت باهم بیرون بریم من قبول نکردم خوابیدم💕

شروع هفته پر مشغله ام بسیار بدرود و حس بسیار بدی داشتم...

مادرم به بیرون رفتن میدونستن عاشق لواشک هستم برایم شلوار بسیار خوشرنگ مدل زیبا با سلیقه خودشون با عروسم بامزه ای برای کنترل استرس ناراحتیم خریدن و با یه نامه زیبا کادو پیچ کنارم موقع خواب گذاشتن🌱🤍🦋

تو خواب عادت بچگیم میگفتن فرشته مهربون برات کادو آورده منم با بی حالی بلند شدم باز کردم سرشار از ذوق شدم و به خودم قول دادم با تمام قوت تموم روز های بد پشت سر بگذارم بجنگم🤍🦋

براتون همچین مادری آرزو میکنم و برای بچه های نازتون همچین مادری باشید💕💕

دوستون دارم خیلیی زیاد😘🤍🦋

عزیزم من مثل مادر من 

خدا فرشته زندگیتو برات حفظ کنه

اولین دلخوشی زندگیم💕مادرم💕پلان اول ؛ دیشب همه چیز به ‹ مو › رسید پلان دوم ؛ صبح معجزه شد و ‹ مو › پاره نشد ± دو ساعت بعد از معجزه ، مامانِ بی‌خبر از اتفاقات اخیر ، برای احوال پرسی زنگ زد و گفت : ‹ دیشب کلی دعات کردم💛'💎 ›دومین دلخوشی زندگیم💕 پدر و برادر جانم 💕 با قلب مهربونشون  و خوبی های بی منت 🌈🦋‌‌ سومین دلخوشی زندگیم اومدن مردی تو زندگیم که منو با تمام بچگیام بزرگ کرد 🌱و کنارش بدون هیچ ترسی خود واقعیمم🙃 .آدم امن زندگی من🫂❤️ می‌گفت هرچقدر دل‌چرکین باشم ازت ولی دوست‌داشتنت هنوزم به دریا وصله.💙 در دل و جان خانه کردی عاقبت ...❤️🌈 خدایا شکرت بابت همه چی 💛💛 
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

برامون مادر ارزو میکنی مامان خوبو داریم  شوهرو ارزو کن😂😂

😂😂😂

افتاده درختی که به خود میبالید از داغ تبر به خاک غم مینالیدگفتم چه کسی به ریشه ات زد گفتا؛ آنکس که به زیر سایه ام‌ میخوابید.
2742
برامون مادر ارزو میکنی مامان خوبو داریم  شوهرو ارزو کن😂😂

براتون مادری آرزو میکنم که در سختی هاتون کنارتون باشه😘💕

امیدوارم شوهر خوب قدر دانی نصیبتون بشه عزیزدلم🤍

وقت برای شوهر زیاده...

مادر با شوهر قابل مقایسه نیست😍🌱

مادر مگه آرزو كردنيه؟؟ همه مادرا فرشته ن

بعضیا انتظار زیادی دارن و قبول ندارن...

منم آرزو کردم همه مادرها سایه شون مستدام باشه و در سختی ها کنارمون باشن...

من مادر خودم و تمام مادرهای مهربون زحمت کش مثل فرشته میبینم قربونت برم🤩🌱🤍

2740